Diagnóza žena

Diagnóza žena - Zuzana Součková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Součková
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Diagnóza žena.pdf


Chcete si knihu přečíst?Diagnóza žena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Součková. Číst Diagnóza žena Online je nyní tak snadné!

POPIS


Žena je zvláštní tvor. Nejen, že najednou oběma rukama zvládne deset činností, ona má i mnoho tváří. V jednu chvíli se tváří jako anděl, aby se v okamžiku změnila v ďábla. Snažit se jí porozumět je stejně marné, jako ovlivnit počasí. Muži se v ženě ztrácejí a jen nevěřícně kroutí očima. Pánové, neberte si to osobně, buďte v klidu, ani ony samy sobě často nerozumí. Být ženou a nést na bedrech všechny ty proměny, změny, trable i tíhu světa není jednoduché. Autorka ve své další humorné knize fejetonů popisuje dny všední i sváteční ženskýma očima. S nadsázkou a vtipem ukazuje, že být ženou je diagnóza. Krásná. Kniha je určena nejen ženám, ale i mužům, kteří zde najdou návod, jak opačné pohlaví pochopit. Ženy, buďme rády ženami a vy, muži, mějte nás rádi, protože jsme ženy.


...niha Diagnóza žena Přidat komentář. mariva ... Diagnóza smrti ... . 2 20. února. Další knížka plná humorných fejetonů. ... Žena - všetko pod jednou strechou pre ženy na plný úväzok. Diagnóza žena Autor: Součková, Zuzana Nakladatel: Ikar EAN: 9788024938356 ISBN: 978-80-249-3835-6 Originál: Diagnóza žena Popis: Elektronická kniha, 240 stran, bez zabezpečení DRM, 0,8 MB ePUB, 1,8 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 Hledáte Diagnóza žena od Zuzana Součková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kontaktoval jsem ho ... Diagnóza žena - Zuzana Součková | Databáze knih ... . 33 prodejen po celé ČR Kontaktoval jsem ho a přišel ke mně a ujistil mě, že moje žena se vrací za dva dny, když dokončil práci, a dal jsem mu veškerou podporu, kterou jsem potřeboval, a za dva dny, k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY