Králové a královny: Fascinující životy panovníků od starověku po současnost

Králové a královny: Fascinující životy panovníků od starověku po současnost - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Králové a královny: Fascinující životy panovníků od starověku po současnost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Králové a královny: Fascinující životy panovníků od starověku po současnost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Králové a královny: Fascinující životy panovníků od starověku po současnost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Panovníci a panovnice měli napříč dějinami velký vliv na utváření našeho světa, ať už sjednocovali národy, nebo je rozdělovali. Někteří velkou moc zdědili, jiní si museli tvrdě vybojovat, co jim podle jejich názoru právem náleželo. Poznáme krále, kteří vyvolali války, jen aby ukázali svou moc, a pokusili se dobýt celý známý svět, stejně jako se setkáme s královnami, které pomohly ovlivnit budoucnost svých národů. Ve Velké knize Králové & královny si přiblížíme některé z nejznámějších a nejvlivnějších monarchů, jaké kdy svět poznal, od Kleopatry přes Karla IV. po královnu Viktorii. Dozvíme se více o válkách Jindřicha VIII. a odhalíme skutečnou povahu muže, který se skrývá v mýtu o strašlivém císaři Neronovi. Prožijte fascinující osudy těch největších králů a královen, císařů a císařoven!


... a královny Autor: kol. Nakladatel: Extra Publishing EAN: 9788075252333 ISBN: 978-80-7525-233-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 162 stran, česky Rozměry: 23 × 29,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Extra Publishing | Zboží.cz ... . vydání) Kniha Králové a královny - Fascinující životy panovníků od starověku po současnost. Přidat komentář ... Králové a královny od Extra Publishing v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Ve Velké knize Králové & královny si přiblížíme některé z nejznámějších a nejvlivnějších monarchů, jaké kdy svět poznal, od Kleopatry přes Karla I ... Faktografická biografie Extra Publishing | Alza.cz ... . Ověřeno zákazníky. Ve Velké knize Králové & královny si přiblížíme některé z nejznámějších a nejvlivnějších monarchů, jaké kdy svět poznal, od Kleopatry přes Karla IV. po královnu Viktorii. Dozvíme se více o válkách Jindřicha VIII. a odhalíme skutečnou povahu muže, který se skrývá v mýtu o strašlivém ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY