Máma zabiják

Máma zabiják - Asia Mackay | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Asia Mackay
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Máma zabiják.pdf


Chcete si knihu přečíst?Máma zabiják ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Asia Mackay. Číst Máma zabiják Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každá pracující máma to zná. Ten pocit viny a úzkosti, když jde první den po mateřské do práce. Ale tahle pracující máma je jediná svého druhu. Alexis Tylerová, elitní agentka tajné služby Jejího Veličenstva. První úkol po návratu je rovnou operace mezinárodního významu, a ne všichni staří známí z branže jsou připraveni na akceschopnou matku. Ale běda tomu, kdo by Alexis řekl „to nedáš“. Ona to dá, a ještě bude doma zatraceně včas na koupání.


...ature is not available right now. Please try again later ... Audiokniha Máma zabiják - Audioknihy ke stažení ... . Máma zabiják - Audioteka.cz je mobilní služba s audioknihami. Poslouchejte ihned kapitoly zdarma nejlepších audioknih! Každá pracující máma to zná. Ten pocit viny a úzkosti, když jde první den po mateřské do práce. Ale tahle pracující máma je jediná svého druhu. Alexis Tylerová, elitní agentka tajné služby Jejího Veličenstva. První úkol po návratu je rovnou operace m Máma zab ... Máma (2019) CZ HD trailer hororu od producentů UTEČ - YouTube ... . První úkol po návratu je rovnou operace m Máma zabiják. Všeobecné informace: Autor: Mackay Asia: Anotace: S espritem, vtipem a napětím líčí nevšední thriller život jedné maminky, která si občas odskočí od plotny vyřešit nějakou špionážní státní misi, a to jako elitní agentka ve službách tajné služby Jejího Veličenstva. Kategorie: "Mál...SOUVISEJÍCÍ KNIHY