Moudrost šamanů: Jak nás mohou dávní mistři poučit o lásce a životě

Moudrost šamanů: Jak nás mohou dávní mistři poučit o lásce a životě - Don Jose Ruiz | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Don Jose Ruiz
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moudrost šamanů: Jak nás mohou dávní mistři poučit o lásce a životě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moudrost šamanů: Jak nás mohou dávní mistři poučit o lásce a životě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Don Jose Ruiz. Číst Moudrost šamanů: Jak nás mohou dávní mistři poučit o lásce a životě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po celé generace předávají toltéčtí šamani svou moudrost ostatním. V souladu s jejich učením don Jose Ruiz, syn slavného otce dona Miguela Ruize, v této knize přibližuje čtenářům několik tradičních příběhů a doplňuje je zasvěceným výkladem. Jasně z nich vyplývá postoj dávných mistrů k lásce a k životu obecně. Šaman vede druhé k poznání, že pravda, kterou hledají, je v jejich nitru. Nechte se tedy těmito příběhy a ponaučeními vést k moudrosti, kterou máte v sobě!


...: Jak nás mohou dávní mistři poučit o lásce a životě Po celé generace předávají toltéčtí šamani svou moudrost ostatním ... Ruiz, Don M. - Megaknihy.cz ... . V souladu s jejich učením don Jose Ruiz, syn slavného otce dona Miguela Ruize, v této knize přibližuje čtenářům ... Moudrost šamanů: Jak nás mohou dávní mistři poučit o lásce a životě Don Jose Ruiz Nakladatel: Pragma 2019 Jak nás mohou dávní mistři poučit o lásce a životě. RUIZ Don Jose. Info: Euromedia Group - Pragma, 2019 (1.) - váz., 144 str. Z angl. přel. V. Klásková EAN: 9788076172722 ISBN: 978- ... Moudrost šamanů - Jak nás mohou dávní mistři poučit o ... ... . RUIZ Don Jose. Info: Euromedia Group - Pragma, 2019 (1.) - váz., 144 str. Z angl. přel. V. Klásková EAN: 9788076172722 ISBN: 978-80-7617-272-2 Moudrost šamanů - Jak nás mohou dávní mistři poučit o lásce a životě ... Jak nás mohou dávní mistři poučit o lásce a život ... Jasně z nich vyplývá pos...SOUVISEJÍCÍ KNIHY