Rekonstrukce

Rekonstrukce - Viktorie Hanišová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Viktorie Hanišová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rekonstrukce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rekonstrukce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Viktorie Hanišová. Číst Rekonstrukce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přežít ještě neznamená žít „Narodila jsem se, když mi bylo devět let, deset měsíců a sedm dní,“ začíná své vyprávění Eliška, hrdinka románu Rekonstrukce. Eliška nyní přebývá v tichém domě své zapšklé tety a její život nikoho nezajímá. Nebo to tak alespoň vypadá, soudě podle opatrných reakcí všech okolo. Eliška se zrodila z vraždy. Matka zabila jejího mladšího bratra a následně i sama sebe. Do té doby přitom vedli průměrný život, v němž nic nenasvědčovalo nadcházející tragické události. Nenašel se ani žádný dopis na rozloučenou, svědkové posledního dne zamlklé matky s dítětem si pořádně ničeho nevšimli. Eliška proto vyrůstá s desetiletou prázdnotou místo dětství, kterou se v dospělosti rozhodne objasnit. Proč to matka udělala? A proč ji nevzala s sebou… V pořadí třetí román úspěšné prozaičky Viktorie Hanišové je o přitažlivosti prázdných míst, o podmanivosti pádu do temnoty. Občas stačí málo, třeba snaha najít životní rovnováhu — a člověk se znenadání kýve nad propastí.


...1,085,631 views. Kupelna svojpomocne - Bathroom by Yourself ... Rekonstrukce bytu - myslik.cz ... . - Duration: 22:30. Petty Dráč 38,086 views. 🔴 GREAT! How to make SLIDING GUIDE for TABLE SAW ️ SLIDER⬅️ EXACT Cuts ... Rekonstrukce koupelny Liberec. Kompletní rekonstrukce koupelny a bytových jader v panelových a rodinných domech na klíč v Liberci.Jediné, co musíte udělat, je kontaktovat nás a zorganizujeme bezplatnou konzultaci. Více o rekonstrukci koupelny Rekonstrukce domů a bytů ... Rekonstrukce a přestavby bytů | Ceníky Řemesel ... . Více o rekonstrukci koupelny Rekonstrukce domů a bytů je náročný proces. Přinášíme vám novinky v rekonstrukcích domů a bytů, ale i veřejných staveb. Inspirujte se výraznými úpravami staveb a interiérů. Vyzkoušejte naše praktické rady a tipy na nové materiály a výrobky určené pro rekonstrukce. The Reconstruction era was the period in American history which lasted from 1863 to 1877. It was a sig...SOUVISEJÍCÍ KNIHY