Emily Vichrná a loď ztracených duší

Emily Vichrná a loď ztracených duší - Liz Kesslerová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Liz Kesslerová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Emily Vichrná a loď ztracených duší.pdf


Chcete si knihu přečíst?Emily Vichrná a loď ztracených duší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Liz Kesslerová. Číst Emily Vichrná a loď ztracených duší Online je nyní tak snadné!

POPIS


Emily s Aaronem na jedné ze svých výprav objeví tajnou vyhlídku, odkud zahlédnou zakletou loď, která se objevuje vždy jen v určitý čas a pak zase mizí. Společně zjistí, že loď i její pasažéři uvízli mezi světem živých a mrtvých a že jedině Emily jako napůl mořská panna a napůl suchozemec je může zachránit. Pokud se jí to však nepodaří, nevrátí se zpátky ani ona. Obstojí Emily v tak těžké zkoušce?


...s Aaronem na jedné ze svých výprav objeví tajnou vyhlídku, odkud zahlédnou zakletou loď, která se objevuje vždy jen v určitý čas a pak zase mizí ... Emily Vichrná a loď ztracených duší | Albatrosmedia.cz ... ... Emily Vichrná a loď ztracených duší - Knihy.cz ... s Aaronem na jedné ze svých výprav objeví tajnou vyhlídku, odkud zahlédnou zakletou loď, která se objevuje vždy jen v určitý čas a pak zase mizí. Společně zjistí, že loď i její pasažéři uvízli mezi světem živých a mrtvých a že jedině Emily jako Emily Vichrná a loď ztracen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY