Špína za nehty: Milostně kriminální román

Špína za nehty: Milostně kriminální román - Miloš Čermák, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Miloš Čermák,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Špína za nehty: Milostně kriminální román.pdf


Chcete si knihu přečíst?Špína za nehty: Milostně kriminální román ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Čermák,. Číst Špína za nehty: Milostně kriminální román Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dynamicky a uhrančivě vyprávěný příběh úspěšného architekta Karla a uznávané fotožurnalistky Kláry, kteří mají už ledacos za sebou, ale to největší peklo je teprve před nimi. Milostný a kriminální žánr a živý, velmi úderný jazyk propůjčuje knize nebývalé napětí a pikantnost. Napětí, nevěra, tvrdý byznys, nečekané zvraty v ději a věčné dilema muže a ženy, jestli je moudré vsadit vše na jednu kartu. Román má strhující vypravěčský rytmus, podtržený tím, že roli muže píše žena (Sára Saudková) a roli ženy zase muž (Miloš Čermák). Každý má jiný styl psaní a každý promítá do své postavy svůj vhled do světa opačného pohlaví. Čtenář tak nakonec dýchá za muže i za ženu, protože v této knize není jeden hlavní hrdina, a do poslední chvíle netuší, jak toto drama lásky a temných démonů lidské mysli dopadne.


...a za nehty: Milostně kriminální román Miloš Čermák, Sára Saudková Pro mne spíš než milostně kriminální román to byla čtivá oddechovka v podání dvou krajně nesympatických hlavních hrdinů ... Novinky knižního fondu KKFB - beletrie - červenec 2019 ... . Knížka má krátké kapitolky a dobře se čte. ... Kdy knihu Špína za nehty rozhodně nečíst -nesnášíte Sáru Saudkovou -jste hákliví na vulgarismy -nemáte rádi otevřené konce. Špína za nehty Autor: Čermák, Miloš a Saudková, Sára Nakladatel: Kalibr EAN: 9788076175921 ISBN: 978-80-7617-592-1 Originál: Špína za nehty Popis: Elektronická kniha, 216 stran, bez zabezpečení ... Špína za nehty: Milostně kriminální romám - Sára Saudková ... ... . Špína za nehty Autor: Čermák, Miloš a Saudková, Sára Nakladatel: Kalibr EAN: 9788076175921 ISBN: 978-80-7617-592-1 Originál: Špína za nehty Popis: Elektronická kniha, 216 stran, bez zabezpečení DRM, 0,5 MB ePUB, 1,3 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 O čem je kniha Špína za nehty? Dynamicky a uhrančivě vyprávěný příběh úspěšného architek...SOUVISEJÍCÍ KNIHY