Neobyčejná přátelství v přírodě

Neobyčejná přátelství v přírodě - Emilia Dziubaková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Emilia Dziubaková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neobyčejná přátelství v přírodě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neobyčejná přátelství v přírodě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emilia Dziubaková. Číst Neobyčejná přátelství v přírodě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo se ve světě přírody kamarádí? Kdo si pomáhá? Kdo komu připravuje snídani? Kdo koho s péčí ohryzává? Kocour Mourek provede nejmenší děti úžasným světem přírody, ve kterém vznikají neobyčejná a vzácná přátelství mezi zvířátky a rostlinkami, rostlinkami a houbami a houbami a zvířátky. Děti se s kocouřím kamarádem vydají po stopách přátelství, která jsou mnohdy překvapující, a zábavnou formou se dozvědí spoustu zajímavostí. Krásné velkoformátové leporelo s láskou nakreslila oblíbená ilustrátorka Emilia Dziubaková. Leporelo je určeno dětem od 4 let.


...ejná přátelství v přírodě je kniha, u které jsem se docela zalekla formátu, když došla domu ... Neobyčejná přátelství v přírodě - Emilia Dziubaková ... ... .. je totiž mnohem větší než je A4, takže jsem se bála, aby ji dítě vůbec chtělo číst. Nakonec byly moje obavy zbytečné a díky tomu, že je kniha udělaná kouzelné a o hodně zajímavých věcech, tak jsme si ji ihned ... Hledáte Neobyčejná přátelství v přírodě od Emilia Dziubaková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Neobyčejná přátelství v přírodě V každé kapitolce se spolu s Mour ... Neobyčejná přátelství v přírodě / Nejlevnější knihy ... . 33 prodejen po celé ČR Neobyčejná přátelství v přírodě V každé kapitolce se spolu s Mourkem seznámíte s několika zvířecími přátelstvími, která jsou blíže popsána v legendě pod obrázky. Díky knize se můžete s dětmi také zamyslet nad významem přátelství mezi lidmi a nad tím, jaký typ přátelství je pro ně ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY