Za letních nocí se tu nespí lehce: Antologie povídek finského severu

Za letních nocí se tu nespí lehce: Antologie povídek finského severu - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Za letních nocí se tu nespí lehce: Antologie povídek finského severu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Za letních nocí se tu nespí lehce: Antologie povídek finského severu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Za letních nocí se tu nespí lehce: Antologie povídek finského severu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výbor povídek Za letních nocí se tu nespí lehce volně navazuje na úspěšnou antologii Lesní lišky a další znepokojivé příběhy. Povídky dvanácti autorů tentokrát spojuje tematika finského severu: území jen řídce osídleného, z velké části ležícího až za polárním kruhem. S neskrývanou drsností a syrovostí popisují události z občanské a druhé světové války i ze současnosti, prostředí náboženských skupin, sociální poměry či prostý život. Různé pohledy na tutéž oblast charakterizují její mnohotvárnost a dokazují, často s nadsázkou a ironií, že není pouze tou exotickou zemí, za jakou se tradičně považuje.


...ovídek Za letních nocí se tu nespí lehce volně navazuje na úspěšnou antologii Lesní lišky a další znepokojivé příběhy ... Za letních nocí se tu nespí lehce - Knihkupectví Luxor ... . Povídky dvanácti autorů tentokrát spojuje tematika finského severu: území jen řídce osídleného, z velké části ležícího až za polárním kruhem. Výbor povídek Za letních nocí se tu nespí lehce volně navazuje na úspěšnou antologii Lesní lišky a další znepokojivé příběhy. Povídky dvanácti autorů tentokrát spojuje tematika finského severu: území jen řídce osídleného, z velké části ležíc ... Kniha: Za letních nocí se tu nespí lehce (Pistorius ... ... . Povídky dvanácti autorů tentokrát spojuje tematika finského severu: území jen řídce osídleného, z velké části ležícího až za polárním kruhem. Za letních nocí se tu nespí lehce. Antologie povídek finského severu. Texty obsažené v antologii Za letních nocí se tu nespí lehce spojuje tematika finského severu: území jen řídce osídleného a z velké části ležícího až za polárním kruhem.S neskrývanou drsností ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY