Země příběhů - Srážka světů

Země příběhů - Srážka světů - Chris Colfer | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Chris Colfer
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Země příběhů - Srážka světů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Země příběhů - Srážka světů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris Colfer. Číst Země příběhů - Srážka světů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Velkolepé finále je tady! Závěrečný díl úspěšné série ze světa pohádek.Brána mezi světy je otevřena a všechny postavy ze Země příběhů – hrdinové i padouši – mohou volně vstupovat do naší reality. Conner si myslí, že nic horšího se stát nemohlo. Ale jen do okamžiku, kdy zmizí Alex! Conner a jeho přátelé to bez ní nebudou mít jednoduché. Musí vybojovat tu největší bitvu, na jejímž výsledku závisí vše. Osud a bezpečí těch, které milují, ale i mnohem víc. Dokážou vyhrát a obnovit pořádek mezi lidským a pohádkovým světem?


...íběhů - Srážka světů. Chris Colfer ... Kniha Země příběhů - Srážka světů | Fantasyobchod.cz ... . Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 3 ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pondělí 25.5. u Vás doma (Typy ... Země příběhů - speciální průvodce 2019; Kouzelné přání 2016; Návrat kouzelnice 2017; Těžko uvěřitelný příběh 2018; Za hranice království 2018; Varování bratří Grimmů 2017; všech 9 knih autora. Kniha Srážka světů je v Země příb ... Země příběhů - Srážka světů - Knihy.ABZ.cz ... . Kniha Srážka světů je v Země příběhů - Srážka světů. Chris Colfer. Velkolepé finále je tady! Závěrečný díl úspěšné série ze světa pohádek. Velkolepé finále je tady! Brána mezi světy se otevřela a všechny postavy ze Země příběhů - hrdinové i padouši - mohou volně vstupovat do naší reality. Co...SOUVISEJÍCÍ KNIHY