Babarova rodina

Babarova rodina - Jean de Brunhoff | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jean de Brunhoff
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Babarova rodina.pdf


Chcete si knihu přečíst?Babarova rodina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean de Brunhoff. Číst Babarova rodina Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo by neznal jednoho z nejslavnějších dětských hrdinů: laskavého, moudrého a velice moderního slona Babara, jehož příběhy ovlivnily generace dětí na celém světě a inspirovaly i řadu slavných umělců? Tato kniha příběhů sloního krále Babara je skutečným vrcholem Brunhoffovy tvorby. Brunhoff vypráví rodičovské peripetie krále Babara a jeho ženy Celestýny s hravou lehkostí a smyslem pro humor, příběhy sloních trojčat jsou od začátku do konce legrační, dojemné i napínavé. Brunhoff je průkopníkem obrazové knihy, ale své vyprávění tentokrát prokládá i jednoduchým komiksem. Babarovy příběhy se dají číst a prohlížet pořád dokola a nikdy nepřestanou své čtenáře bavit. Volné pokračování knihy Příběhy malého slona Babara (Baobab, 2011) a Babarova cesta (Baobab, 2018).


...Babarova rodina - Jean de Brunhoff. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Evgeniya Rodina - Wikipedia ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Babarova rodina. Přidat recenzi Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihl ... Babarova rodina (Jean de Brunhoff) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Babarova rodina Kdo by neznal jednoho z nejslavnějších dětských hrdinů: laskavého, moudrého a velice moderního slona Babara, jehož příběhy ovlivnily generace dětí na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY