Host 2019/5

Host 2019/5 - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Host 2019/5.pdf


Chcete si knihu přečíst?Host 2019/5 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Host 2019/5 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Řekli jsme si, že uděláme jedno číslo Hosta světové, a nějak se nám to vymklo z rukou. Každá rozumnější redakce by exkluzivní materiály samozřejmě dávkovala postupně. Ale na druhou stranu: někdy je třeba udělat mejdan. Tak se na obálce květnového Hosta sešli Mario Vargas Llosa, Michel Houellebecq a Michel Faber. V redakci v pokročilých hodinách proběhlo něco jako Paridův soud, kdo z nich je nejkrásnější. A vyhrál Vargas Llosa, protože a) je nejstarší, b) má Nobelovku a c) kandidoval na prezidenta. Anežka Charvátová o svém oblíbenci napsala profilový článek a přeložila začátek jeho románu Rozhovor u Katedrály. Viktor Janiš se zase zná s Michelem Faberem a u šestého drinku z něj vymámil povídku, jež v tomto čísle vychází ve světové premiéře. A Sára Vybíralová ráno v kabelce našla pár básní Michela Houellebecqa. Sláva autorům, sláva překladatelům, sláva čtenářům.


...ope Hicks. J. Scott Applewhite/AP The New York Times and Bloomberg News reported on Thursday that Hicks, who left her post as Trump's communications director almost two years ago in February 2018 ... Download: 2019.5.1 - Octopus Deploy ... ... Tennessee's new coaching staff got to show off for one of the nation's best last weekend when 2019 five-star Quavaris Crouch made the trip from Charlotte (N.C.) Harding University to Knoxville ... Re: How to add the number of vSphere HA heartbeat datastores for the ESXi host Diego Oliveira Jul 5, 2018 6:29 PM ( in response to Diego Oliveira ) HA datastore heartbeating comes into play if a HA cannot reach other hosts on the network. :statue_of_liberty:最新可用的google hosts文件。国内镜像:. Contribute to kelthuzadx/hosts development by creating an account on GitHub. Th ... FDIC: Press Releases - PR-41-2019 5/28/2019 ... . :statue_of_liberty:最新可用的google hosts文件。国内镜像:. Contribute to kelthuzadx/hosts development by creating an account on GitHub. Th...SOUVISEJÍCÍ KNIHY