O strategickém marketingu: 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review

O strategickém marketingu: 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
O strategickém marketingu: 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review.pdf


Chcete si knihu přečíst?O strategickém marketingu: 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst O strategickém marketingu: 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak zajistit, aby vaše firma vytrvale rostla? Zaměřte se spíše na uspokojování potřeb vašich zákazníků a než na prodej vašich produktů, radí T. Lewitt ve svém článku Marketingová krátkozrakost. Prodejci obviňují pracovníky marketingu z toho, že nemají ponětí o tom, co vlastně zákazníci chtějí, nebo že stanovují příliš vysoké ceny. Pracovníci marketingu zase tvrdí, že se prodejci příliš krátkozrace zaměřují na individuální zákazníky a krátkodobé tržby na úkor dlouhodobých zisků. Výsledek? Nedostatečná koordinace těchto dvou týmů – což zvyšuje prodejní náklady a prodlužuje prodejní cykly. Jak můžete docílit toho, aby vaše prodejní a marketingové týmy spolupracovaly? P. Kottler a jeho spolupracovníci doporučují budování nového vztahu mezi těmito skupinami, který by umožnil jejich propojení v zájmu řešení nejpalčivějších obchodních výzev.


...egickém marketingu; ... 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review kolektiv ... inovace | 📌 Podpořím vaši strategickou cestu. Libor Friedel ... ... O tom je další ze série 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Revue, která tentokrát přináší čtenářům postřehy a názory nejlepších světových kapacit v oblasti marketingových strategií. O strategickém marketingu: 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review kolektiv Nakladatel: Management Press 2019 O tom je další ze série 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Revue, která tentokrát... Zobrazit celý text O strategickém marketingu 10 nejlepších příspěvků z Harvard ... O strategickém marketingu za 9,51€ | Gorila ... ... Zobrazit celý text O strategickém marketingu 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review Kniha: O strategickém marketingu -- 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review - kolektiv Fungu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY