Zjevení masky

Zjevení masky - Stefan Capko | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Stefan Capko
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Zjevení masky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zjevení masky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stefan Capko. Číst Zjevení masky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Maska je důležitou součástí divadelního vývoje. Pomáhá hercům pochopit základní divadelní interpretační postupy. Je to nástroj prastarý a velmi tajemný, zároveň účinný a také kultivující herecký projev. Kniha je výsledkem několikaletého výzkumu interpretace masky, podniknutého na všech třech fakultách AMU i v divadelní praxi, a je určena pro studenty herectví, divadelní režie a režie animovaných filmů.


... masky. 323 Kč ... Kniha je výsledkem několikaletého výzkumu interpretace masky, podniknutého na všech třech fakultách AMU i v divadelní praxi, a je určena pro studenty herectví, divadelní režie a režie animovaných filmů ... Nasaďte si masky, Claptone přiváží mysteriózní The ... ... . Ukázka z knihy v PDF Obsah Zjevení masky Autor: Capko, Stefan Nakladatel: Akademie múzických umění EAN: 9788073314965 ISBN: 978-80-7331-496-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 208 stran, česky Rozměry: 16,5 × 22,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Kniha: Zjevení masky - Stefan Capko. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevíra ... Divadelni masky | Sleviste.cz ... . vydání) Kniha: Zjevení masky - Stefan Capko. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Ježíš Kristus (asi mezi 7 a 1 př. n. l. Betlém - asi mezi 30 a 33 n. l. Go...SOUVISEJÍCÍ KNIHY