Vilma běží o život

Vilma běží o život - Naďa Pažoutová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Naďa Pažoutová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Vilma běží o život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vilma běží o život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Naďa Pažoutová. Číst Vilma běží o život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Malá Vilma se během běžeckých závodů v Africe ztratí uprostřed neprostupné džungle. Dostane se až do vesnice, kde ji domorodci přijmou za svou. Vilma poznává jejich způsob života, tolik odlišný od toho, co zná, a najde si i nové kamarády. Život v džungli ji fascinuje, zároveň ale touží vrátit se domů. Opustit deštný prales navíc možná budou muset i její noví přátelé, vesnici totiž hrozí, že bude srovnána se zemí. Ale Vilma je odhodlaná nenechat to jen tak! Vítězný rukopis literární soutěže Albatrosu na téma „Když nemůžeš, přidej.


...ilma běží o život Přidat komentář ... Vilma běží o život Naďa Pažoutová | Knihkupectví Daniela ... . tez80. 12.12.2019. Jsem strašně zklamaná. Slibný začátek a pak čím dál větší plakát. ... Vilma běží o život Autor: Pažoutová, Naďa Nakladatel: Albatros EAN: 9788000054650 ISBN: 978-80-00-05465- Ilustrace: Tomski&Polanski Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 16,8 × 24,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Malá Vilma se během běžeckých závodů v Africe ztratí uprostřed neprostupné džungle. Dostane se až do vesnice, kde ji domo ... VILMA BĚŽÍ O ŽIVOT | Svaz českých knihkupců a nakladatelů ... . Dostane se až do vesnice, kde ji domorodci přijmou za svou. Vilma poznává jejich způsob života, tolik odlišný od toho, co zná, a najde si i nové kamarády. Život v džu Její knižní prvotina Vilma běží o život získala první místo v literární soutěži nakladatelství Abatros za rok 2017. Zobr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY