Metro 2035

Metro 2035 - Dmitry Glukhovsky | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dmitry Glukhovsky
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Metro 2035.pdf


Chcete si knihu přečíst?Metro 2035 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dmitry Glukhovsky. Číst Metro 2035 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třetí světová válka smazala lidstvo z tváře Země. Planeta osiřela. Velkoměsta byla obrácena v prach a popel. Železnice rezivějí. Družice se osaměle potácejí na oběžné dráze. Rozhlas na všech vysílacích frekvencích mlčí. Přežili jen ti, kteří poté, co se rozezněly poplašné sirény, stačili doběhnout ke vchodům do moskevského metra. Tady, v hloubce několika desítek metrů, na stanicích a v tunelech, se lidé snaží přečkat konec světa. Vytvořili si zde svůj mikrokosmos místo původního makrokosmu. Ze všech sil se upínají k životu a odmítají se vzdát. Sní o tom, že se vrátí na povrch – jednou, až pomine radioaktivní záření způsobené svrženými jadernými bombami. A nevzdávají se naděje, že najdou další přeživší… Metro 2035 završuje příběh Arťoma z první knihy kultovní trilogie. Na tuto knihu miliony čtenářů čekaly řadu let a zahraniční nakladatelé zakoupili práva na překlad dávno předtím, než byl román dokončen.


...35 (Russian: Метро 2035) is a post-apocalyptic science fiction novel in the Metro series by Russian author Dmitry Glukhovsky ... Metro Exodus - Metro Exodus - Epic Games Store ... .Originally published in 2015, it is a sequel to Glukhovsky's earlier books Metro 2033 and Metro 2034, and is partially inspired by the video game Metro: Last Light. Metro 2035 (Russian: Метро 2035) is the sequel to Metro 2033; set after Metro 2034, it is the official continuation of Artyom's story in the fictional universe of Dmitry Glukhovsky's Metro franchise. The novel was translated to Polish by Paweł Podmiotko, whilst József Goretity worked on the Hungarian translation; an English ... Metro 2035 (Audiobook) by Dmitry Glukhovsky | Audible.com ... . The novel was translated to Polish by Paweł Podmiotko, whilst József Goretity worked on the Hungarian translation; an English version came out in early December of 2016. Metro 2035 is the ... Metro 2035 is raw, emotional, and throughout the final two hundred pages creates a roller coaster of emotions I have not felt in a long time. The book gives you new...SOUVISEJÍCÍ KNIHY