Holka mimo rytmus

Holka mimo rytmus - Becky Albertalli | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Becky Albertalli
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Holka mimo rytmus.pdf


Chcete si knihu přečíst?Holka mimo rytmus ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Becky Albertalli. Číst Holka mimo rytmus Online je nyní tak snadné!

POPIS


Navazuje na oblíbený LGBT bestseller Já, Simon. Když Leah bubnuje, obvykle je v rytmu. Ve svém každodenním životě si ale připadá tak trochu mimo rytmus. Má pocit, že nikam nezapadá, dokonce ani mezi své nejlepší kamarády. Jako jediná z nich je jedináček, žije jen se svojí mámou a peněz nemají zrovna nazbyt. K tomu všemu má Leah velké tajemství – je totiž bisexuálka. Nikomu to ale neřekla, a tak ani její nejlepší kamarád Simon Spier, který se nedávno sám přiznal k homosexualitě, netuší, čím si jeho kamarádka prochází. Teď když se blíží maturita a každý míří na jinou vysokou školu, jediná jistota v jejím životě – parta milovaných kamarádů – se rozpadá. Leah najednou neví, co by měla dělat, jak by se měla zachovat a jestli náhodou není čas udělat to, co jí nahání největší hrůzu: Říct jedné konkrétní osobě, že je do ní zamilovaná.


...imo rytmus. Becky Albertalli. Navazuje na oblíbený LGBT bestseller Já, Simon ... Knihy za vysvědčení. Darujte tukoně, Pobertův plánek nebo ... ... . Když Leah bubnuje, obvykle je v rytmu. Ve svém každodenním životě si ale připadá tak trochu mimo rytmus. Má pocit, že nikam nezapadá, dokonce ani mezi své nejlepší kamarády. Jako... Holka mimo rytmus book. Read 8,748 reviews from the world's largest community for readers. Navazuje na oblíbený LGBT bestseller Já, Simon.Když Leah bubn... Holka mimo rytmus Becky Albertalli. AKCE 1+1. Holka mimo ry ... Holka mimo rytmus - Becky Albertalli | KOSMAS.cz - vaše ... ... .Když Leah bubn... Holka mimo rytmus Becky Albertalli. AKCE 1+1. Holka mimo rytmus. Becky Albertalli. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 3 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pátek 22.5. u Vás doma (Typy ... Holka mimo rytmus je takové milé, roztomilé pokračování Simona Spiera. Na tuto knih...SOUVISEJÍCÍ KNIHY