Maxim Kammerer

Maxim Kammerer - Arkadij Strugackij, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Arkadij Strugackij,
DIMENZE
5,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Maxim Kammerer.pdf


Chcete si knihu přečíst?Maxim Kammerer ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arkadij Strugackij,. Číst Maxim Kammerer Online je nyní tak snadné!

POPIS


22. století… Lidská rasa je na vrcholu svých sil. Války, nemoci, tmářství – to všechno zůstalo v dávné minulosti. Civilizace, nesmírně vyspělá nejen po technologické, ale i po mravní stránce, již dávno opustila svůj mateřský svět a její mezihvězdné lodě nyní brázdí galaxii. Někteří z pozemšťanů, známí jako progresoři, působí i na těch nejzapadlejších a nejzaostalejších planetách, kde šíří pokrok a zasévají myšlenky humanismu… Je ale pozemská civilizace skutečně hlavní silou ve vesmíru? Nebo zde působí nějaká další mocnost – skrytá, ale o to vlivnější a nebezpečnější? Jaká tajemství skrývala dávno zaniklá supercivilizace Poutníků, jejíž stopy se dodnes objevují na vzdálených planetách? A lze tuto civilizaci skutečně považovat za zaniklou? Odpovědi na tyto otázky hledá Maxim Kammerer, jehož osud a proměny sledujeme od mládí, plného optimismu a elánu, až po hluboké stáří, které přináší poznání a moudrost… ale také smutek a rozčarování. Souborné vydání tří románů Obydlený ostrov, Brouk v mraveništi a Vlny ztišují vítr.


...trugatsky brothers planned the book as a direct sequel of Prisoners of Power following the story of infiltration of the progressor Maxim Kammerer into the elite of the Island Empire ... Prisoners of Power (Literature) - TV Tropes ... . [3] In the late 1990s, a collection of fiction by notable Russian scifi writers, titled The Time of the Apprentices , was published in Russia (with an ... View the profiles of people named Maxim Kammerer. Join Facebook to connect with Maxim Kammerer and others you may know. Facebook gives people the power... Eliteprospects.com hockey player profile of Maximilian Kammerer, 1996-09-28 Düsseldorf, GER Germany. Most recently in the DEL with Düsseldorfe ... Maxim Kammerer - YouTube ... . Facebook gives people the power... Eliteprospects.com hockey player profile of Maximilian Kammerer, 1996-09-28 Düsseldorf, GER Germany. Most recently in the DEL with Düsseldorfer EG. Complete player biography and stats. Maxim Kammerer hasn't made any photos...SOUVISEJÍCÍ KNIHY