Dům v podhradí: Skrývá dávná tajemství

Dům v podhradí: Skrývá dávná tajemství - Jaroslava Černá | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslava Černá
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dům v podhradí: Skrývá dávná tajemství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dům v podhradí: Skrývá dávná tajemství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslava Černá. Číst Dům v podhradí: Skrývá dávná tajemství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Která ze sester se rozhodne bydlet v domě po zemřelé matce, přestože žádná nemá na dětství ty nejlepší vzpomínky? Která jako první zažije neuvěřitelné příhody, nevysvětlitelné zážitky a životní zvraty, jaké by nikdy nepředpokládala? Obě sestry musí projít nevysvětlitelnou částí života, aby pochopily, čím pravděpodobně prošla i jejich matka a všichni, kteří před nimi v tom starém domě na kouzelném romantickém místě ve stínu hradní zříceniny bydleli.


...á dávná tajemství) Kniha je zařazena v kategoriích Próza ... Výsledky hledání pro autora ... ... Ke knize "Dům v podhradí" doporučujeme také: Kriminálka na tahu Beran, Ladislav Cena: 231 Kč Nutné lži Chamberlainová, Diane Cena: 319 Kč Růže bílá, černý les Dempsey, Eoin Cena: 287 Kč ... Dům v podhradí skrývá dávná tajemství, která se stále derou na povrch, aby ukázala svou temnou sílu. Jako by v tom domě vládlo něco, co ukazuje pravou tvář, odhaluje lidské slabosti, temné stránky a doslova uvolňuje zlo… Název: Dům v podhradí. Dům v podhradí Skrývá dávná tajemství. Přidat recenzi ... MOBA - Kniha za knihou ... . Dům v podhradí Skrývá dávná tajemství. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY