Ivan Poldauf: Sebrané spisy I.: 1940 - 1960

Ivan Poldauf: Sebrané spisy I.: 1940 - 1960 - Markéta Janebová (ed.), | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Markéta Janebová (ed.),
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ivan Poldauf: Sebrané spisy I.: 1940 - 1960.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ivan Poldauf: Sebrané spisy I.: 1940 - 1960 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Janebová (ed.),. Číst Ivan Poldauf: Sebrané spisy I.: 1940 - 1960 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je první částí třídílných sebraných spisů Ivana Poldaufa (1915-1984), významného českého lingvisty, anglisty, bohemisty a lexikografa, zakladatele anglistiky na FF Univerzity Palackého v Olomouci a později profesora Karlovy Univerzity. Svazek zahrnuje jeho česky psané práce lingvistické, lexikografické s obecně lingvistickým přesahem a úvahu o stavu jazykovědy, původně publikované na stránkách českých lingvistických časopisů a sborníků z konferencí v letech 1940-1960 (sedmnáct textů). "Úvodní slovo" pojednává o přípravě sebraných spisů a popisuje editorský postup. Kapitola "Můj učitel Ivan Antonín Poldauf" je pak portrétem tohoto významného vědce z pohledu jeho žáka a následovníka Jaroslava Macháčka. Svazek vychází u příležitosti stoletého výročí narození profesora Ivana Poldaufa.


...niha je první částí třídílných sebraných spisů Ivana Poldaufa (1915-1984), významného českého lingvisty, anglisty, bohemisty a lexikografa, ... Ivan Poldauf: Sebrané spisy I. - Janebová Markéta ... ... ... | Find, read and cite all the ... Všetky informácie o produkte Kniha Ivan Poldauf: Sebrané spisy - Michaela Martinková; kolektiv autorů, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Ivan Poldauf: Sebrané spisy - Michaela Martinková; kolektiv autorů. Kniha: Ivan Poldauf: Sebrané spisy I. -- 1940 - 1960 - Markéta Janebová; Jaroslav Macháček; Michaela Martinková; Irena Pauková Fungujeme! Váže ... Kniha: Ivan Poldauf: Sebrané spisy I. | Knihy.ABZ.cz ... . Kniha: Ivan Poldauf: Sebrané spisy I. -- 1940 - 1960 - Markéta Janebová; Jaroslav Macháček; Michaela Martinková; Irena Pauková Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Ivan Poldauf: Sebrané spisy I. 1940 - 1960. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliograf...SOUVISEJÍCÍ KNIHY