Moje první knížka o mořích a oceánech

Moje první knížka o mořích a oceánech - Jane Newland, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jane Newland,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje první knížka o mořích a oceánech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje první knížka o mořích a oceánech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jane Newland,. Číst Moje první knížka o mořích a oceánech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chceš se dozvědět všechno o rybách a dalších úžasných stvořeních, kterých jsou plné oceány? Nechej se okouzlit krásnými ilustracemi, předvádějícími pestrost podmořského života, v této informacemi nabité knížce. Oceány se zdají pusté a tiché, ale pod jejich hladinou probíhá čilý život. Ryby a další mořští tvorové urazí každý den velké vzdálenosti. Někdo číhá v temných hlubinách u dna na kořist... Kdo má měkké rosolovité tělo a koho kryje pevná schránka? Které plody moře jíme nebo jinak využíváme? Ryby korálových útesů, jako třeba klauni očkatí, ale taky chobotnice, keporkaci a mnozí další už se na tebe těší. Zhluboka se nadechni a ponoř se do stránek této knížky. K prozkoumání vodního světa díky ní nepotřebuješ ani ponorku!


...rvní knížka o mořích a oceánech Autor: Newland, Jane a Oldham, Matthew Nakladatel: Svojtka & Co ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Moje první knížka - Náš svět ... . EAN: 9788025625705 ISBN: 978-80-256-2570-5 Originál: My first Seas and Oceans book Překlad: Pádecká, Tereza Popis: 1× kniha, lepená, 30 stran, česky Rozměry: 22,5 × 28,7 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue Moje první knížka o mořích a oceánech - Mathew Oldham . Chceš se dozvědět všechno o rybách a dalších úžasných stvořeních, kterých jsou plné o ... Edice "Moje první slova" - knihy pro nejmenší | Knihy ... ... . Chceš se dozvědět všechno o rybách a dalších úžasných stvořeních, kterých jsou plné oceány? Nechej se okouzlit krásnými ilustracemi, předvádějícími pestrost podmořského života, v této informacemi nabité knížce. Kniha: Moje první knížka o mořích a oceánech - Jane Newland; Matthew Oldham. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY