Deník parazita

Deník parazita - Jan Stavinoha | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Stavinoha
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník parazita.pdf


Chcete si knihu přečíst?Deník parazita ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Stavinoha. Číst Deník parazita Online je nyní tak snadné!

POPIS


Píše se rok 1994 a spisovatel Vladimír, původem z Československa, žije se svou ženou Ester, synem Hugem a bíglem Charliem v Amsterdamu. V jeho těle už od narození přebývá i někdo jiný – parazit, který se rozhodne zachytit celý rok v životě „své“ rodiny den po dni prostřednictvím deníkových záznamů. Postřehy z lidského života střídá diplomatické urovnávání sporů mezi znesvářenými myšlenkami či ryze praktické obavy o životosprávu parazitova hostitele.


...arazita Jan Stavinoha. Jeden rok v životě člověka pohledem svérázného lidského parazita ... Tip na knihu: Deník parazita (Jan Stavinoha) | Klub knihomolů ... . Píše se rok 1994 a spisovatel Vladimír, původem z Československa, žije se svou ženou Ester, synem Hugem a bíglem Charliem v Amsterdamu. V jeho těle už od narození přebývá i někdo jiný - parazit, který se rozhodne zachytit ... Kniha: Deník parazita Autor: Jan Stavinoha Román je svérázným deníkem roku 1994, jak jej prožívá protagonista s autobiografickými rysy: český spisovatel středního věku Vladimír, žijící v Amsterdamu s manželkou a synem. Deník parazita. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čten ... Tereza Basarova - Deník parazita book cover ... . Deník parazita. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přih...SOUVISEJÍCÍ KNIHY