Hawklinská nestvůra

Hawklinská nestvůra - Richard Brautigan | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Richard Brautigan
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Hawklinská nestvůra.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hawklinská nestvůra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Brautigan. Číst Hawklinská nestvůra Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cameron a Greer jsou profesionální zabijáci, odborníci na slovo vzatí; ale pod zevnějškem nemilosrdných pistolníků tluče dobré srdce. Když je najme překrásná indiánka, rádi zanechají zabíjení lidí a vypraví se s ní přemoci nestvůru číhající ve sklepení starého domu kdesi v pustině… Dámy v nesnázích, neohrožení mužové, příšera, jejíž řev se ozvěnou ozývá v temných a ledových sklepeních - to jsou rekvizity, které si Brautigan vypůjčuje z brakových románů, ale zachází s nimi s láskyplnou libovůlí. Závěrečný souboj s netvorem proběhne trochu jinak, než by zúčastnění očekávali, i nezbytná romance mezi obyvatelkami domu a jejich vysvoboditeli má trochu nezvyklé rysy… Pro Brautigana byly brakové kulisy zjevně jen záminkou, proč se poddat radosti z vyprávění, a ta se přenáší i na čtenáře. Anotace: Jedna z Brautiganových variací na žánry populárního čtiva; v Hawklinské nestvůře si přisvojuje atributy gotického či černého románu - ve sklepení starého domu číhá tajemná nestvůra, jež ohrožuje život krásných žen; proto je třeba nalézt a najmout zabijáky, kteří si s nestvůrou poradí. Že se k jejich poslání přidruží i milostná zápletka, je nevyhnutelné.


...nská nestvůra Autor: Brautigan, Richard Nakladatel: Argo EAN: 9788025728765 ISBN: 978-80-257-2876-5 Originál: The Hawkline Monster Překlad: Chalupský, Rudolf Popis: 1× kniha, vázaná, 168 stran, česky Rozměry: 12 × 19 cm Rok vydání: 2019 (2 ... Ulmanova 2003 Hawklinska nestvura ... . vydání) hawklinskÁ nestvŮra Málokterý spisovatel dokáže vzbudit ve čtenáři radost a veselí, aniž by používal humor a taškařici, tak jako Richard Brautigan. Jeho vyprávění je tak půvabné, čisté a jaksi esenciální, že se snad srdce každého čtenáře musí při čtení tetelit blahem. Iste, má to logické vysvetlenie vďaka „chemikáliám", ale aj tak sa Hawklinská nestvůra vo svojej druh ... Kniha: Hawklinská nestvůra - Richard Brautigan | Knihy.ABZ.cz ... . Jeho vyprávění je tak půvabné, čisté a jaksi esenciální, že se snad srdce každého čtenáře musí při čtení tetelit blahem. Iste, má to logické vysvetlenie vďaka „chemikáliám", ale aj tak sa Hawklinská nestvůra vo svojej druhej polovici preklopí v natoľko zvláštny mix obskúrností, že to mnohí možno psychicky nezvládnete a Brautigana odsúdite. Ja by som až taký krutý nebol, ale fa...SOUVISEJÍCÍ KNIHY