Vzpoura pokořených andělů: Tucet příběhů s tajemstvím

Vzpoura pokořených andělů: Tucet příběhů s tajemstvím - Roman Cílek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Roman Cílek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vzpoura pokořených andělů: Tucet příběhů s tajemstvím.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vzpoura pokořených andělů: Tucet příběhů s tajemstvím ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roman Cílek. Číst Vzpoura pokořených andělů: Tucet příběhů s tajemstvím Online je nyní tak snadné!

POPIS


Osvědčený autor detektivek a literatury faktu uplatňuje ve dvanácti strhujících dramatických příbězích letité zkušenosti z obou těchto žánrů. Zavádí čtenáře do exkluzivních i zdánlivě obyčejných prostředí doma a ve světě, sugestivně popisuje prapodivné zákruty v lidském myšlení i konání a vše vždy završí překvapivou pointou. Jsou to povídky zcela jiné než ty běžné, které začínají u mrtvého těla a končí v°policejních poutech. Mnohé napovídají již samotné názvy některých příběhů: Syndrom vyhoření, Palba na nekrytý cíl, Vše, co jste řekli ve tmě... či Neukojitelná. Jedno je jisté: zcela určitě se ve společnosti této knihy nudit nebudete.


... pokořených andělů Autor: Cílek, Roman Nakladatel: Epocha EAN: 9788075571953 ISBN: 978-80-7557-195-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 14 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Roman Cílek | Knihkupectví Daniela ... . vydání) Vzpoura pokořených andělů: Tucet příběhů s tajemstvím Roman Cílek Nakladatel: Epocha 2019 Kniha: Vzpoura pokořených andělů - Tucet příběhů s tajemstvím - Roman Cílek. Fungujeme! ... Jedno je jisté: zcela určitě se ve společnosti této knihy nudit nebudete. (tucet příběhů s tajemstvím) Kniha je zařazena v kategoriích Próza - beletrie > Povídky > Detektivní pov ... Vzpoura pokořených andělů - Nakladatelství EPOCHA s.r.o. ... ... Jedno je jisté: zcela určitě se ve společnosti této knihy nudit nebudete. (tucet příběhů s tajemstvím) Kniha je zařazena v kategoriích Próza - beletrie > Povídky > Detektivní povídky Próza - beletrie > Detektivky Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Vzpoura pokořených andělů. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY