Jak se uzdravit: když vás nikdo jiný uzdravit nemůže

Jak se uzdravit: když vás nikdo jiný uzdravit nemůže - Amy B. Scher | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Amy B. Scher
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se uzdravit: když vás nikdo jiný uzdravit nemůže.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak se uzdravit: když vás nikdo jiný uzdravit nemůže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amy B. Scher. Číst Jak se uzdravit: když vás nikdo jiný uzdravit nemůže Online je nyní tak snadné!

POPIS


V dnešní době existuje velmi mnoho terapií a metod, jak se léčit, jenže u většiny z nich je třeba pomoc další osoby. Tato kniha je unikátní tím, že vás naučí obejít se i bez cizí pomoci. Konkrétní techniky zajistí, že se nebudete muset spoléhat na nikoho jiného - vše bude záviset pouze od vás! Zajímavé je zároveň, že to přitom není kniha jen pro nemocné. Nezabývá se totiž výslovně chorobami, ale spíše energií a emocemi - přesněji, narušením jejich souladu. Právě to je totiž pravou příčinou všech onemocnění, bolestí a potíží. Pokud se podaří rovnováhu obnovit, zákonitě se obnoví zdraví a dostaví se celková pohoda. Proto je nesmírně důležité pochopit, co přesně není v pořádku, co je třeba pročistit či zharmonizovat. To vše se naučíte. Autorka vychází z vlastních úspěšných zkušeností, jakož i z toho, co pomohlo stovkám jejích klientů. Vysvětlí vám, které jsou čtyři hlavní oblasti nerovnováhy, a ukáže vám, jak se zbavit špatných, negativních přesvědčeni, emocionálně se uvolnit i změnit postoj ke stresu.


...ak se uzdravit, když vás nikdo jiný uzdravit nemůže (Amy B ... Knihy - U Džoudyho ... . Scher). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Knihy » Jak se uzdravit, když vás nikdo jiný uzdravit nemůže » AKCIA - Argo (1) » AKCIA - Špeciálna zľava (44) » AKCIA od 0,10 EUR (157) » Akupunktúra (2) » Alternatívna cesta (33) » Alternatívna medicína (400) ... Jak se uzdravit, když vás nikdo jiný uzdravit nemůže. Kniha: Jak se uzdravit, když vás nikdo jiný uzdravit nemů ... Tip na knihu: Amy B. Scher - Jak se vyléčit z úzkosti ... ... . Kniha: Jak se uzdravit, když vás nikdo jiný uzdravit nemůže -- Objevte své samoléčebné schopnosti - Amy B. Scher Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Tip na knihu: Amy B. Scher - Jak se uzdravit, když vás nikdo jiný uzdravit nemůže. ... Jak se u...SOUVISEJÍCÍ KNIHY