Žena na lesní cestě: Komu věřit, když sami sobě nemůžete?

Žena na lesní cestě: Komu věřit, když sami sobě nemůžete? - Megan Goldinová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Megan Goldinová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žena na lesní cestě: Komu věřit, když sami sobě nemůžete?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žena na lesní cestě: Komu věřit, když sami sobě nemůžete? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Megan Goldinová. Číst Žena na lesní cestě: Komu věřit, když sami sobě nemůžete? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poblíž zřídka používané lesní silnice se po silných deštích objeví tělo mladé ženy. Inspektorka Mel Carterová potřebuje určit totožnost oběti, aby mohla začít pátrat po pachateli vraždy spáchané před několika lety. Jenže všechny stopy už dávno vychladly a starousedlíci nejsou příliš ochotní zasvětit Mel do místních tajemství a klepů. Po stejné lesní cestě pravidelně běhá Julie Westová, jejíž charismatický manžel Matt přednáší na zdejší univerzitě. Běhá, aby si vyčistila hlavu a unikla stínům, které na jejich vztah vrhá dávná tragédie Mattovy první ženy i jeho sklon flirtovat se studentkami. Jednoho dne ale v lese dojde k události, která s ní hluboce otřese a přinutí ji pochybovat o všem, čemu až dosud věřila: o manželství, o sobě… a především o vlastních vzpomínkách.


... lesní cestě Autor: Goldinová, Megan Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020449207 ISBN: 978-80-204-4920-7 Originál: Teh Girl in Kellers Way Překlad: Jašová, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 288 stran, česky Rozměry: 14,5 × 22,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Jana Jašová - Trh knih - můj antikvariát online ... . vydání) Poblíž zřídka používané lesní silnice se po silných deštích objeví tělo mladé ženy. Inspektorka Mel Carterová potřebuje určit totožnost oběti, aby mohla začít pátrat po pachateli vraždy spáchané před... Kniha: Žena na lesní cestě -- Komu věřit, když sami sobě nemůžete? - Megan Goldinová ... Podtitul: Komu věřit, když sami sobě nemůžete? Život Julie vypadá na první pohled pohádkově, má roztomilou dcerku a pohledného manžela Matta, jen ... Kniha Žena na lesní cestě - Komu věřit, když sami sobě ... ... ... Kniha: Žena na lesní cestě -- Komu věřit, když sami sobě nemůžete? - Megan Goldinová ... Podtitul: Komu věřit, když sami sobě nemůžete? Život Julie vypadá na první pohled pohádkově, má roztomilou dcerku a pohledného manžela Matta, jenž je profesorem n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY