Pákistánská pomsta

Pákistánská pomsta - Monika Wurmová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Monika Wurmová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pákistánská pomsta.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pákistánská pomsta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Wurmová. Číst Pákistánská pomsta Online je nyní tak snadné!

POPIS


Spalující vášeň i nenávist v záhadném Pákistánu Co se stane, když ztratíte paměť a v hlavě vám zůstane pouze absolutní tma? Když se trezor vašich vzpomínek uzavře v nemocničním pokoji, v němž jste se právě probrali z bezvědomí? Budete věřit cizinci, který tvrdí, že je vaším snoubencem? Hlavní hrdinka Alexandra netuší, že je všechno jinak, než jak to na první pohled vypadá. Nechá se zlákat na cestu do Londýna, kde ji pod rouškou tmy sleduje neznámý fantom. Tím ovšem překvapení nekončí. Zjišťuje, že je těhotná a pod zdánlivě ochrannými křídly Shaha, pohublého podivína, odlétá do Pákistánu. Ten jí slibuje návrat do ztracené minulosti, ale vše je úplně jinak. To, že se krásná Alexandra dostala do nebezpečí, zjišťuje příliš pozdě. Přijměte pozvání a ponořte se do vášnivého příběhu z prostředí záhadného Pákistánu. Plameny protikladných emocí, lásky a nenávisti vás pohltí.


...nská pomsta. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Pákistánská pomsta - Knihkupectví Luxor ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Tuto knihu jsem zaregistrovala díky nádhernému přebalu a také poměrně zajímavému názvu. Přesvědčilo mě až prostředí, do které je kniha zasazena, neboť mi slibovalo exotiku a také pom ... Pakistanská pomsta - všechna vydání | Databáze knih ... . Přesvědčilo mě až prostředí, do které je kniha zasazena, neboť mi slibovalo exotiku a také poměrně zajímavý příběh, jak se dozvíme z anotace. Od tejto spisovatelky som čítala vsetky knihy ktore su jednoucho uzasne . pakistanska princezna a volne pokracovanie pakistanska pomsta som nevedela prestat citat nedokazala som knihu odlo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY