Pět ročních období

Pět ročních období - Jiří Klečka | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Klečka
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pět ročních období.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pět ročních období ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Klečka. Číst Pět ročních období Online je nyní tak snadné!

POPIS


Někdy musíme něco ztratit, abychom nalezli, co jsme nehledali...Příběh Filipa začíná tam, kde jiné životní příběhy končí. Stojí s pětiletou dcerou nad hrobem své ženy Sylvie, která mu byla vším. Proslula jako ilustrátorka dětských knih se sovím bojovníkem Kuliočkou. Během náhlé nemoci začala pracovat na kresbách k dalšímu příběhu, který ale nestihla dokončit. Jak Filip postupně zjišťuje, Sylvie si přála, aby právě tento poslední příběh vyprávěl jejich malé dcerce. Problém je, že za sebou nezanechala ani písmenko textu.


...čních období připomíná se vším všudy Nekonečný příběh pro dospělé ... Stravování dle ročního období | Zdravě doma ... . Nabízí možnost vyrovnat se se ztrátou skrze vyprávění samotné, ba ho dokonce oslavuje, a podobně pracuje i s pojetím nicoty. „Velký román - nezvyklý a originální počin" Jan Štifter Pět ročních období připomíná se vším všudy Nekonečný příběh pro dospělé. Nabízí možnost vyrovnat se se ztrátou skrze vyprávění samotné, ba ho dokonce oslavuje, a podobně pracuje i s pojetím nicoty. „Velký román - nezvyklý a originální počin" ... Kniha Pět ročních ob ... Pět ročních období (Jiří Klečka) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . „Velký román - nezvyklý a originální počin" ... Kniha Pět ročních období Přidat komentář. mone. 1 26. dubna odpad! Nadšení z nové knihy mi vydrželo přesně 15 minut - tak dlouho trvalo, než jsem přečetla první dvě kapitoly, a uvědomila si, že mi nakladatelství prodalo román ve stavu ne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY