Tinktury z léčivých bylin: Účinné rostlinné výtažky si vyrobíme sami

Tinktury z léčivých bylin: Účinné rostlinné výtažky si vyrobíme sami - Rudi Beiser, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Rudi Beiser,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tinktury z léčivých bylin: Účinné rostlinné výtažky si vyrobíme sami.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tinktury z léčivých bylin: Účinné rostlinné výtažky si vyrobíme sami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rudi Beiser,. Číst Tinktury z léčivých bylin: Účinné rostlinné výtažky si vyrobíme sami Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pomocí alkoholu si můžete velmi snadno vyextrahovat cenné obsahové látky a zajistit i jejich trvanlivost v podobě tinktury. Několik málo kapek tinktury má většinou větší léčebnou účinnost než celý šálek čaje. Helga Ell-Beiserová a Rudi Beiser, dlouholetí experti na léčivé rostliny, vám v této knize ukazují krok za krokem ideální cestu k tinktuře vlastní výroby, a to z čerstvých i ze sušených rostlin. Popisují profesionální extrakční postupy v sedmi jednoduchých krocích, uvádějí jedinečné informace týkající se koncentrace alkoholu pro jednotlivé rostliny, dávají tipy i na tinktury bez alkoholu. Příručka obsahuje více než 70 receptů na nejčastější obtíže, včetně speciálních historických, a exkluzivně je doplněna nově vyvinutou detoxikační terapií k očistě organismu.


... z léčivých bylin: Účinné rostlinné výtažky si vyrobíme sami Rudi Beiser, Helga Ell-Beiserová Kniha: Tinktury z léčivých bylin -- Účinné léčivé výtažky si vyrobíme sami - Rudi Beiser; Helga Ell-Beiserová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Pozoruhodné knihy - novinky ... . Pomocí alkoholu si můžete velmi snadno vyextrahovat cenné obsahové látky a zajistit i jejich trvanlivost v podobě tinktury. ... Tinktury z léčivých bylin - Účinné rostlinné výtažky si vyrobíme sami. ... Několik málo kapek tinktury má většinou větší léčebnou účinnost než celý šálek čaje. Tinktury z léčivých ... Kniha: Tinktury z léčivých bylin | Knihy.ABZ.cz ... . ... Tinktury z léčivých bylin - Účinné rostlinné výtažky si vyrobíme sami. ... Několik málo kapek tinktury má většinou větší léčebnou účinnost než celý šálek čaje. Tinktury z léčivých ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY