U Zlaté rukavice

U Zlaté rukavice - Heinz Strunk | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Heinz Strunk
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
U Zlaté rukavice.pdf


Chcete si knihu přečíst?U Zlaté rukavice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Heinz Strunk. Číst U Zlaté rukavice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Fritz Honka, přezdívaný řezník, představoval v sedmdesátých letech 20. století pro Hamburčany děs a noční můru. Vrah žen z té nejspodnější společenské vrstvy. Člověk duševně a tělesně poznamenaný svým hrůzným mládím plným násilí a zneužívání si vybíral oběti v nechvalně proslulé putyce U Zlaté rukavice v Kiezu, městské čtvrti určené k demolici, jejímž obyvatelům hrozilo, že je život oloupí o vše lidské. Autor s vypravěčskou posedlostí, historickou precizností a neskutečným soucitem rekonstruuje sérii zločinů, v nichž nebyl spravedlnosti notoricky znám pouze pachatel, ale všechny jeho nešťastné oběti. Paralelně nás zavádí i do vyšších pater společnosti, k hanzovní rejdařské dynastii se sídlem v předměstí na Labi, tam kde vládnou peníze, lidskost však nikoliv. Na konci se chudák i boháč setkávají v hamburském podsvětí, v nonstop otevřené knajpě na Hamburger Bergu, mezi alkoholem, sexem, bídou a zločinem, kde všichni až do posledního vydechnutí touží po štěstí.


... postava Fritz Honka tráví hodně času v hospodě „U Zlaté rukavice", kde na ostatní působí nevinně a nesměle, ale ve skutečnosti právě zde vyhledává svoje oběti ... C I N E P U R / Berlinale: V pajzlu U Zlaté rukavice ... ... . Film je sociální studií o odvrácené straně tehdejšího ekonomického zázraku v Německu, kdy jednotlivci zmítáni válečným a poválečným ... v kinech od: 17.10.2019 Film Europe | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Nekompromisní portrét zvráceného psychopatického ... U Zlaté rukavice / The Golden Glove (2019) Celý HD Film Online Zadarmo C ... U zlaté rukavice (2019) | Recenze | MovieZone.cz ... .gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Nekompromisní portrét zvráceného psychopatického ... U Zlaté rukavice / The Golden Glove (2019) Celý HD Film Online Zadarmo CZ-SK [Dabing&Titulky] Herci, Postavy, Trailer, Obsah: Nekompromisní portrét zvráceného psychopatického násilníka ovládaného nenávistí k ženám, sexuální nenasytností a sentimentalitou, ale také sociální studie o odvrácené straně tehdejšího ekonomického zázraku v Německu, kdy jedn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY