Objevujeme: Lidské tělo

Objevujeme: Lidské tělo - Adéle Pedrola | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Adéle Pedrola
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Objevujeme: Lidské tělo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Objevujeme: Lidské tělo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adéle Pedrola. Číst Objevujeme: Lidské tělo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zábavní box pro školáky obsahuje knížku s fakty a zajímavostmi o lidském těle, velkou magnetickou tabuli a puzzle s pěti sadami magnetů (lidská kostra, svaly, orgány, zuby a lidské srdce), dohromady s více než 50 dílky. Rozlož si svou magnetické tabuli a jako malý chirurg na operačním sále umísti správně magnety představující různé části lidského těla. V přiložené knížce se navíc dozvíš spoustu zajímavostí o tom, jak lidský organizmus funguje, jak vznikají nemoci a jak svoje tělo dobře chránit. Žádné tajemství lidské anatomie ti tak nezůstane ukryto! Určeno dětem od sedmi let.


...e: Lidské tělo. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Nakladatelství Svojtka & Co. - 3D lidské tělo - objevujeme ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Všechny informace o produktu Kniha Objevujeme: Lidské tělo - kolektiv autorů, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Objevujeme: Lidské tělo - kolektiv autorů. Tato se konkrétně věnuje objevujeme své tělo. Velkou výhodou jsou pevné stránky, které děti jen t ... Život podle Karol: UČÍME SE: Objevujeme - Lidské tělo / Vesmír ... . Tato se konkrétně věnuje objevujeme své tělo. Velkou výhodou jsou pevné stránky, které děti jen tak nezničí. Hned dalším velkým plus jsou jednotlivé pohyblivé prvky, které děti krásně zabaví a navíc procvičí jejich jemnou motoriku. Objevujte, poznávejte a učte se se svými dětmi či vnuky lidské tělo, tak jak ho máme. Objevujeme: Lidské t...SOUVISEJÍCÍ KNIHY