Pletené svetry a kardigany: Klasické i trendy modely

Pletené svetry a kardigany: Klasické i trendy modely - Heidi Grund-Thorpe | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Heidi Grund-Thorpe
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pletené svetry a kardigany: Klasické i trendy modely.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pletené svetry a kardigany: Klasické i trendy modely ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Heidi Grund-Thorpe. Číst Pletené svetry a kardigany: Klasické i trendy modely Online je nyní tak snadné!

POPIS


Oblíbené svetry vlastnoručně upletené! Objemný svetr, jednoduchá vesta, letní svetřík, svetr pro ni i pro něj, svetr s copánkovým nebo pruhovaným vzorem – který z nich bude tím vaším nejoblíbenějším? V naší příručce si vybere každý – najdete zde klasické i módní modely. Rychlý výsledek: 12 modelů pro ženy plus 3 další varianty pro muže – se srozumitelnými návody a užitečnými tipy a triky. V kostce: Důležité informace o pomůckách, přízích a zkušebních vzorcích. Pro začátečnice: Krok za krokem jsou v knize popsány všechny základní techniky pletení – slovem i obrazem.


... svetry a kardigany: Klasické i trendy modely ... Knihy > Hobby a voľný čas > Ručné práce, ľudové remeslá ... ... . Heidi Grund-Thorpe ... Pletené svetry a kardigany Autor: Grund-Thorpe, Heidi Nakladatel: Vašut EAN: 9788075411358 ISBN: 978-80-7541-135-8 Překlad: Čejková, Ivana Popis: 1× kniha, brožovaná, 64 stran, česky Rozměry: 16,5 × 20 cm ... Pletené svetry a kardigany: Klasické i trendy modely Oblíbené svetry vlastnoručně upletené! Objemný svetr, jednoduchá vesta, letní svetřík, svetr pro ni i pro něj, svetr s copánkovým nebo pruhovaným vzorem - který z nich bude tím vaším nejoblíbenějším? Objednávejte knihu Pletené svetry a kardigany - Klasické i trendy modely v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% ... Kniha: Pletené svetry a kardigany (Heidi Grund-Thorpe ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Pletené svetry a kardigany: Klasické i trendy modely (978-80-75...SOUVISEJÍCÍ KNIHY