Erínye

Erínye - Marek Krajewski | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Marek Krajewski
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Erínye.pdf


Chcete si knihu přečíst?Erínye ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Krajewski. Číst Erínye Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lvov, květen 1939. V krutých mukách umírá malý chlapec. Zpráva o rituální vraždě spáchané Židy pobouří město, vypukne panika. Čí dítě bude další? Všichni spoléhají na komisaře Edwarda Popielského. Jenže komisař nechce vést vyšetřování. Tentokrát ne! Lvovem se plíží přízrak blížící se války, tíseň a strach, avšak jeho zločinecké podsvětí žije nadále podle starých pravidel. Každý tady zná Popielského, který pracuje pouze v noci. Nikdo s ním nechce spolupracovat, nikdo mu nechce vstoupit do cesty. Na město zločinu padne stín Erinyí – bohyní pomsty.


... (řecky Ερινύες, latinsky Furiae) jsou v řecké mytologii, bohyně pomsty a kletby, služebnice boha podsvětí Háda a jeho manželky Persefony ... Erínye - Vaření.cz ... .V římské mytologii jim odpovídají Furie.. Říká se jim také Lítice. Zrodily se prý z kapek krve Úrana, kterého Kronos zbavil moci a mužství. Podle jiných zdrojů však mohou být potomky Acherónta a bohyně Nyx. Media in category "Erinyes" The following 25 files are in this category, out of 25 total. Alecto Rousing Latinus Against Aeneas LACMA 65.36.1.jpg 2,100 × 1,953; 1.43 MB Erínye jsou v řecké mytologii, bohyně pomsty a kletby, služebnice ... Erínye - Wikipédia ... . Alecto Rousing Latinus Against Aeneas LACMA 65.36.1.jpg 2,100 × 1,953; 1.43 MB Erínye jsou v řecké mytologii, bohyně pomsty a kletby, služebnice boha podsvětí Háda a jeho manželky Persefony. V římské mytologii jim odpovídají Furie. Erínye, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY