Sny a sekyry

Sny a sekyry - Jiří Padevět | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Padevět
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sny a sekyry.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sny a sekyry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Padevět. Číst Sny a sekyry Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kvůli čemu se o Vánocích 1941 popral Jan Kubiš s Jozefem Gabčíkem? Těšil se lidický farář Josef Štemberka v roce 1942 na léto? Uměl Edvard Beneš stavět sněhuláka? Proč si Marta Gottwaldová roztrhla před pohřbem svého manžela černé punčochy? Koho pozoroval arcibiskup Josef Beran z okna zámečku v Roželově? Čím si inženýr Zeman při sledování spartakiády polil kalhoty? Jsou chvíle, o které se lze poranit jako o trní. Jako by se v nich čas na chvíli zastavil jen proto, aby se náhle rozběhl mnohem rychleji a dějiny jejich prostřednictvím dokázaly uvolnit všechnu svoji nastřádanou sílu. Dvojnásobný držitel ceny Magnesia Litera Jiří Padevět už dávno dokázal, že umí s takovými okamžiky i lidskými příběhy zacházet a znovu jim ve svých povídkách vdechnout život. Nyní přichází s novou knihou plnou zdánlivě všedních mikropříběhů, které předcházejí zlomovým událostem známým z učebnic dvacátého století.


...ekyry. Přidat recenzi Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... RECENZE Zase ten dotyk lidskosti na hrůzách 20. století ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Všechny informace o produktu Kniha Sny a sekyry - Jiří Padevět, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Sny a sekyry - Jiří Padevět. Audiokniha MP3 Sny a sekyry na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Sny a sekyry od ... Sny a sekyry | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . Audiokniha MP3 Sny a sekyry na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Sny a sekyry od ostatních uživatelů. Nakupujte Povídky... Audiokniha Sny a sekyry obsahuje volné pokračování titulu Ostny a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY