Malý přírodovědec - Příručka

Malý přírodovědec - Příručka - Anita van Saan | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Anita van Saan
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Malý přírodovědec - Příručka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malý přírodovědec - Příručka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anita van Saan. Číst Malý přírodovědec - Příručka Online je nyní tak snadné!

POPIS


S touto úžasnou knihou pro malé přírodovědce se děti vydají na nezapomenutelnou dobrodružnou výpravu. Které ptáčky zrovna slyšíme cvrlikat? Jaké obilí u nás roste a jak vzniká podzimní mlha? Tato kniha obsahuje mnoho informací ke každému ročnímu období, a zodpoví tak i ty nejzáludnější dětské otázky. Uvnitř naleznete množství tipů, výzkumných tabulek a mnoho dalších praktických úkolů, které dětem umožní odnést si z přírody spoustu skvělých zážitků. Vezmi si knížku s sebou na každý výlet, zaškrtni si, co všechno objevíš na zahradě, v parku, lesích, na loukách, polích a u potoka. Používej tuto příručku jako své osobní album dlouhodobého pozorování. Se samolepkami a zábavnými úkoly pro děti od 8 let.


...Malý přírodovědec - Příručka. Autor: Anita van Saan ... Přírodověda | Zboží.cz ... . Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Naučná literatura; ISBN: 978-80-256-2588-. EAN: 9788025625880. Objednací kód: NA348586 příručka, album, pozorování, malý přírodovědec, příroda, zvířata, roční období, změny v přírodě, jaro, léto, podzim, zima, kniha aktivit, rostliny Malý přírodovědec - Příručka Anita van Saan Nakladatel: Svojtka & Co. 2019 Malý přírodovědec Příručka od Anita van Saan ... Malý přírodovědec Příručka - Anita van Saan — Kniha.cz ... . 2019 Malý přírodovědec Příručka od Anita van Saan v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Malý přírodovědec - Anita van Saan . S touto úžasnou knihou pro mal...SOUVISEJÍCÍ KNIHY