Příhody matky Přírody

Příhody matky Přírody - Radek Malý | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Radek Malý
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příhody matky Přírody.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příhody matky Přírody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Malý. Číst Příhody matky Přírody Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sedm příběhů, bajek nebo moderních autorských pohádek, tak jak to u oblíbeného básníka Radka Malého hned nepoznáme… Rozhodně se tu ovšem nejedná o příběhy prvoplánově naučné, jak prozrazuje už popis hlavní postavy: „Příroda vypadala jako taková zanedbaná vesnická tetka, vlastně tulačka, která žila v lese a vůbec, kde se dalo. Spávala na mezích, pod širokými stromy, občas v medvědím brlohu a je téměř jisté, že kdyby už tehdy byly v lesích krmelce pro lesní zvěř, spávala by i tam. Z jedné boty jí čouhala suchá tráva, druhá noha byla bosá. Z jedné strany voněla po fialkách, z druhé po králičím bobku. Na hlavě měla neforemnou květovanou hučku a na ní bylo ptačí hnízdo. Taková to byla divná osoba.“ Příběhy dětem i dospělým odpoví na sedm všetečných otázek. A tak jestli vás zajímá, proč vrabec vypadá, jako by spadl do louže, proč stromy nemluví nebo proč mouchy nemají královnu, určitě se to dozvíte v Příhodách matky Přírody. A nakonec se dozvíte i to, proč matka Příroda neměla zaspat.


...y matky Přírody. Sedm příběhů, bajek nebo moderních autorských pohádek, tak jak to u oblíbeného básníka Radka Malého hned nepoznáme… Autor: Radek Malý Ilustrace: Nikola Hoření Edice: Modrý slon Rok: 2014 Typo: Marek Pistora Formát: 190 x 220 mm Počet stran: 64 Vazba: V8 Příhody matky Přírody Sedm příběhů, bajek nebo moderních autorských pohádek, tak jak to u oblíbeného básníka Radka Malého hned nepoznáme… Rozhodně se tu ovšem nejedná o příběhy prvoplánově naučné, jak prozrazuje už popis hlavní postavy: „Příroda vypadala jako taková zanedbaná vesnická tetka, vlastně ... Příhody matky Přírody - Hugo chodí bos ... ... Všechny informace o produktu Kniha Příhody matky Přírody, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pří ... Zlatá stuha - Příhody matky Přírody ... ... Všechny informace o produktu Kniha Příhody matky Přírody, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pří...SOUVISEJÍCÍ KNIHY