Souvislosti 2/2019

Souvislosti 2/2019 - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Souvislosti 2/2019.pdf


Chcete si knihu přečíst?Souvislosti 2/2019 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Souvislosti 2/2019 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Souvislostí 2/2019 přinášejí tematický blok věnovaný irské básnířce Voně Groarkeové. Ve třech esejích rubriky Knižní pól se básníci Petr Borkovec, Jaromír Typlt a Petr Hruška zamýšlejí nad vlastní četbou, která formovala jejich životy i texty. V Eseji o básni interpretuje překladatel Daniel Soukup jednu z méně známých básní Wallace Stevense; Petr Král píše o pěší metafyzice, Pavel Novotný o H. M. Enzensbergerovi a Aleš Roleček o postavě Míru na Lorenzettiho Alegorii dobré vlády. Rozhovor čísla vedla pro Souvislosti Wanda Heinrichová s básníkem Ivanem Wernischem. V literární rubrice Nova et vetera naleznou čtenáři kromě Wernischových nových básní i básně Olgy Słowik, Jonáše Hájka, Pavla Preisnera, překlady italských básníků „nové estetické ontologie“ či Neobratnou lásku Alfreda Jarryho. Rubriky Pod čarou, Bagately Jiřího Zizlera, Glosy historické Martina Nodla, Čínské bistro Zuzany Li a Dramaturgické varieté Marty Ljubkové přinášejí recenze nových knih a reflexe aktuálního kulturního dění.


...losti 2/2019 Otevřít stranu 99 Ukázka ... EUR-Lex - L:2019:085I:TOC - EN - EUR-Lex ... . Novinka Ke stažen í. Souvislosti 2/2019 . Nakladatel ... Souvislosti 2/2019. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Pavel Nývlt, Souvislosti léčen ... Duše K - tentokrát o Lásce a Nelásce, o Pravdě a Nepravdě ... ... . ... Pavel Nývlt, Souvislosti léčení fyzického těla - Duration: 1:02:30. Cestyksobe 62,350 views. 1:02:30. Jiří Saharin Vondra: Co se to kolem děje? O co vlastně jde? Štáb České televize, který připravuje televizní pořad Reportéři ČT, dorazil v pondělí 11. února 2019 do Varnsdorfu. Reportér investigativního pořadu David Ma... J. Dušek a jeho nevšední předn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY