Jóga moci: Tantra, Šakti a stezka levé ruky

Jóga moci: Tantra, Šakti a stezka levé ruky - Julius Evola | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Julius Evola
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jóga moci: Tantra, Šakti a stezka levé ruky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jóga moci: Tantra, Šakti a stezka levé ruky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julius Evola. Číst Jóga moci: Tantra, Šakti a stezka levé ruky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tantra nemůže být záminkou pro radovánky. Jejím cílem není – jak se obvykle tvrdí – prožít „opravdovou slast“. Tantrické „překonání předsudků“ nesmí vést k požitkářství a ani uctívání ženského principu není cílem, ale jen nástrojem tantry. To i mnohem víc alespoň tvrdí tato kniha, která se ostře vymezuje proti konzumnímu duchovnu. Naopak, říká, cílem tantry je překonat lidská omezení, zapálit se vnitřním plamenem a zakusit stav božství a nesmrtelnosti.


...ci -- Tantra, Šakti a stezka levé ruky - Evola, Julius ; Tantra nemůže být záminkou pro radovánky ... Kniha: Dar jógy + DVD za 15,54€ | Gorila ... . Jejím cílem není - jak se obvykle tvrdí - prožít "opravdovou slast". Tantrické "překonání předsudků" nesmí vést k požitkářství a ani ... Jóga moci: Tantra, Šakti a stezka levé ruky. Julius Evola ... Jóga moci Autor: Evola, Julius Nakladatel: Sol Noctis EAN: 9788097329235 ISBN: 978-80-973292-3-5 Originál: Lo yoga della potenza Překlad: Šebesta, Ivan Popis: 1× kniha, vázaná, 272 stran, česky Rozměry: 13,5 × 21,5 cm ... Jóga moci. Tantra, Šakti a stezka levé ruky - Julius Evola. Tantra nemůže být záminkou pro ra ... Jóga moci: Tantra, Šakti a stezka levé ruky alternativy ... ... ... Jóga moci. Tantra, Šakti a stezka levé ruky - Julius Evola. Tantra nemůže být záminkou pro radovánky. Jejím cílem není - jak se obvykle tvrdí - prožít „opravdovou slast". Tantrické „překonání...SOUVISEJÍCÍ KNIHY