Nemocnice pro zvířátka: Králíček v nebezpečí

Nemocnice pro zvířátka: Králíček v nebezpečí - Lucy Danielsová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lucy Danielsová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nemocnice pro zvířátka: Králíček v nebezpečí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nemocnice pro zvířátka: Králíček v nebezpečí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucy Danielsová. Číst Nemocnice pro zvířátka: Králíček v nebezpečí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Amélie, velká milovnice zvířat, si po přestěhování na venkov pomalu zvyká na nový život. Pomáhá jí v tom hlavně nový kamarád Sam a jeho pejsek. Čeká ji však nástup do místní školy. Jaké to bude a dovolí jí někdy vypomáhat v Arše pro zvířátka, veterinární klinice, kde se lékaři starají o všechna možná zvířata v nouzi? Na Amélii a Sama teď čeká další dobrodružství! S králičí holčičkou jejich kamarádky Izzy není něco v pořádku. Zdá se smutná a neustále utíká z kotce. Dokážou Sam s Amélií přijít na to, co se s ní děje? Nebo se králičí slečna mezitím dostane do opravdu vážných problémů?


...á jí v tom hlavně nový kamarád Sam a jeho pejsek ... Nemocnice pro zvířátka: Králíček v nebezpečí - Lucy ... ... . Čeká ji však nástup do místní školy. Jaké to bude a dovolí jí někdy vypomáhat v Arše pro zvířátka, veterinární klinice, kde se lékaři starají o všechna možná zvířata v nouzi? Na Amélii a Sama teď čeká další dobrodružství! Nemocnice pro zvířátka: Králíček v nebezpečí ... Jaké to bude a dovolí jí někdy vypomáhat v Arše pro zvířátka, veterinární klinice, kde se lékaři starají o všechna možná zvířata v nouzi? Na Amélii a Sama teď čeká další dobrodružství! ... Nemocnice pro zvířátka: Králíček v nebezpe ... Nemocnice pro zvířátka: Králíček v nebezpečí ... ... ... Nemocnice pro zvířátka: Králíček v nebezpečí. Nemocnice pro zvířátka - Králíček v nebezpečí. DANIELS Lucy. Info: CPress, 2019 (1.) - v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY