Nekonečno v dlani: Padesát divů našeho neobyčejného vesmíru

Nekonečno v dlani: Padesát divů našeho neobyčejného vesmíru - Marcus Chown | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Marcus Chown
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nekonečno v dlani: Padesát divů našeho neobyčejného vesmíru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nekonečno v dlani: Padesát divů našeho neobyčejného vesmíru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcus Chown. Číst Nekonečno v dlani: Padesát divů našeho neobyčejného vesmíru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Spousta věcí v našem světě působí naprosto logicky a významné vědecké objevy nám pomohly porozumět sami sobě, naší planetě i našemu místu ve vesmíru až do neuvěřitelných detailů. Avšak naše vesmírná dobrodružství, stále se prohlubující chápání kvantového světa a ohromný technologický pokrok v minulém století nám také odhalily vesmír, který je mnohem podivnější, než jsme si vůbec dokázali představit. Autor řady bestsellerů Marcus Chown nádherně srozumitelnou a vtipnou formou přibližuje komplikované vědecké teorie stojící za padesáti pozoruhodnými skutečnostmi, jež nám pomáhají pochopit složitou podstatu naší existence. Věděli jste, že za určitých okolností by se celé lidstvo vešlo do jediné kostky cukru? Že elektrická energie jednoho komára by mohla spustit masové vymírání druhů? Nebo že se někde ve vesmíru nachází nekonečný počet našich kopií, které si pročítají nekonečný počet kopií této knihy? Nekonečno v dlani nás seznámí s těmi nejpodivnějšími a nejúžasnějšími fakty o našem vesmíru a poodhalí nám skryté pravdy, jež řídí náš všední život.


...no v dlani: Padesát divů našeho neobyčejného vesmíru Autor řady bestsellerů nádherně srozumitelnou a vtipnou formou přibližuje komplikované vědecké teorie stojící za padesáti pozoruhodnými skutečnostmi, jež nám pomáhají pochopit složitou podstatu naší existence ... PŘÍRODNÍ VĚDY - fyzika | Knihkupectví Karolinum ... . Nekonečno v dlani Padesát divů našeho neobyčejného vesmíru Chown Marcus. Spousta věcí v našem světě působí naprosto logicky a významné vědecké objevy nám pomohly porozumět sami sobě, naší planetě i našemu místu ve vesmíru až do neuvěřitelných detailů. Padesát divů našeho neobyčejného vesmíru; Nekonečno v dlani. Padesát divů našeho neobyčejného vesmíru CHOWN MARCUS. Přidat Odebrat Ks. Skl ... Nekonečno v dlani | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Padesát divů našeho neobyčejného vesmíru; Nekonečno v dlani. Padesát divů našeho neobyčejného vesmíru CHOWN MARCUS. Přidat Odebrat Ks. Skl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY