Vegan recepty – hravě a zdravě

Vegan recepty – hravě a zdravě - Monika Brýdová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Monika Brýdová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vegan recepty – hravě a zdravě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vegan recepty – hravě a zdravě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Brýdová. Číst Vegan recepty – hravě a zdravě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rostlinná strava je zdravá, lehká, představuje menší zátěž pro planetu a pro masožrouty může znamenat příjemné zpestření jejich jídelníčku. A když víte, jak na to, dokážou být veganská jídla přímo hříšně chutná. Kuchařka, kterou sestavila dlouholetá veganka Monika Brýdová, obsahuje více než 100 receptů na vyzkoušená veganská jídla zahrnující snídaně a svačinky, dezerty, hlavní jídla i vychytávky jak například sojanéza, švestková kakaovka nebo koriandrové pesto, které vaše vaření pozvednou na další úroveň. Recepty jsou doplněny o tipy a zajímavosti, které vám pomohou snadněji proniknout do tajů rostlinné kuchyně a zamilovat si ji.


...cepty - hravě a zdravě has 7,267 members ... Vegan recepty - hravě a zdravě ... . zdRAWé VEGAN RECEPTY - sdílejte recepty a podělte se o vlastní raw a veganské recepty, které se snaží... Všechny informace o produktu Kniha Vegan recepty - hravě a zdravě - Monika Brýdová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Vegan recepty - hravě a zdravě - Monika Brýdová. Vegan recepty hravě a zdravě 06.11.2019 Napsal Monika Brýdová Prý v dnešní době vydává kuchařky kde kdo… tak to vypadá, že moje druhé jméno bude Kdekdo 🙂 A nebudu zastírat, že jsem Kdekdo moc ráda, protože je to takové příjemné odbočení z mé řady knih o tvoření. Vegan recepty - hravě a zdravě has 7,0 ... Vegan recepty - hravě a zdravě ... . Vegan recepty - hravě a zdravě has 7,082 memb...SOUVISEJÍCÍ KNIHY