Přítomnost a budoucnost

Přítomnost a budoucnost - Carl Gustav Jung | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Carl Gustav Jung
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přítomnost a budoucnost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přítomnost a budoucnost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carl Gustav Jung. Číst Přítomnost a budoucnost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jungova znepokojivá zpráva o rozpolcenosti světa je současně výzvou k nápravě nežádoucího stavu, jenž dnes stejně jako v době vzniku této knihy představuje nebezpečí pro zdraví a život jednotlivého člověka i lidstva jako celku. A na jednotlivého člověka, na skutečného nositele života a kultury se Jung obrací, když upozorňuje na fatální nedostatek sebepoznání – na podceňování a nerespektování nevědomých sil, které výrazným způsobem škodlivě i blahodárně ovlivňují všechny aspekty života. Na každém jednotlivci, na jeho schopnosti a ochotě k sebepoznání záleží: na osudu, blahu i bolesti jednotlivého člověka, oné nekonečně malé jednotky, na které závisí svět, oné individuální bytosti, ve které – chápeme-li správně smysl křesťanské zvěsti a poselství – hledá svůj cíl dokonce i Bůh.


...ribe from Hasan - Topic? Sign in to add this video to a playlist ... Zuza Kohoutová 🖤 (@zuzakohoutova) • Instagram photos and ... ... . Sign in to report inappropriate content. Sign in to make your opinion count. Sign in to make your opinion count. There's ... NATYLA / NATYLACZ / VIDEO / VLOG / SKETCH / CESKY / SKEČ / ADAM MACH / BUDOUCNOST / PŘÍTOMNOST / MINULOST Doufám, že vás video pobavilo! ♥ :D Budu moc ráda za ohodnocení, komentář př ... Přítomnost a budoucnost 267,-235,-Není dostupné Přítomnost a budoucnost Jungova znepokojivá zpráva o rozpolcenosti světa je současně výzvou k nápravě nežádoucího stavu, jenž dnes stejně jako v době vzniku této knihy představuje nebezpečí pro zdraví a život jednotlivého člověka i lidstva jako celku. Vyjádření budoucnosti přítomnými časy. Mož ... Přítomnost a budoucnost - Carl Gustav Jung | Databáze knih ... . Vyjádření budoucnosti přítomnými časy. Mož...SOUVISEJÍCÍ KNIHY