Najdu Edu na posedu: Hledání rozdílů s logopedickou říkankou

Najdu Edu na posedu: Hledání rozdílů s logopedickou říkankou - Ilona Eichlerová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ilona Eichlerová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Najdu Edu na posedu: Hledání rozdílů s logopedickou říkankou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Najdu Edu na posedu: Hledání rozdílů s logopedickou říkankou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ilona Eichlerová,. Číst Najdu Edu na posedu: Hledání rozdílů s logopedickou říkankou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hledání rozdílů je úkol, který mají všechny děti v oblibě. Kromě zrakové pozornosti a diferenciace si však děti v této knize procvičí především výslovnost, tvorbu vět, vyjadřování, logické myšlení, postřeh a smysl pro rým. Každý úkol je zaměřen na jednu hlásku, text říkanky vždy vychází z tématu obrázku. Pod obrázkem na protější straně jsou vypsána slova doporučená pro jeho popis a současně zaměřená k procvičování dané hlásky. Publikace tohoto typu, propojující hledání rozdílů s logopedií, u nás doposud nevyšla. Je určena pro děti předškolního a mladšího školního věku a jejich rodiče, logopedy a pedagogy MŠ a ZŠ. Jana Havlíčková a Ilona Eichlerová jsou klinické logopedky s dlouholetou praxí. V Portále jim vyšlo několik knížek: Já mám v krabici cukr a krupici, Velké logopedické pexeso 1–3, Logopedické pohádky, Kouká Mína do komína a Logopedické hádanky.


...í rozdílů, práce s obrázkem, využití slov jsou činnosti, které můžete s dětmi vyzkoušet ... Logopedická prevence | Knihy.ABZ.cz ... . Publikace Najdu Edu na posedu je vyjímečná tím, že obsahuje poutavé ilustrace Venduly Hegerové, které mám moc ráda, ale především velkou dvojstranu, kde s dětmi můžete společně hledat rozdíly, počítat osoby či ... Najdu Edu na posedu: Hledání rozdílů s logopedickou říkankou Ilona Eichlerová, Jana Havlíčková Hledání rozdílů, práce s obrázkem, využití slov jsou činnosti, které můžete s dětmi vyzkoušet. Publikace Najdu Edu na posedu je vyjímečná tím, že obsahuje poutavé ilustrace Venduly Hegero ... Najdu Edu na posedu - hledání rozdílů s logopedickou ... ... . Publikace Najdu Edu na posedu je vyjímečná tím, že obsahuje poutavé ilustrace Venduly Hegerové, které mám moc ráda, ale především velkou dvojstranu, kde s dětmi můžete společně hledat rozdíly, počítat osoby či ... Všechny informace o produktu Kniha Najdu Edu na posedu - Hledání rozdílů s logopedickou ř...SOUVISEJÍCÍ KNIHY