Tohle je marketing!: Zcela nový přístup k marketingu, prodeji a reklamě

Tohle je marketing!: Zcela nový přístup k marketingu, prodeji a reklamě - Seth Godin | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Seth Godin
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Tohle je marketing!: Zcela nový přístup k marketingu, prodeji a reklamě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tohle je marketing!: Zcela nový přístup k marketingu, prodeji a reklamě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Seth Godin. Číst Tohle je marketing!: Zcela nový přístup k marketingu, prodeji a reklamě Online je nyní tak snadné!

POPIS


V průběhu uplynulého čtvrtstoletí inspiroval Seth Godin miliony podnikatelů, lídrů a fanoušků všech možných profesí. Nyní poprvé nabízí esenci své marketingové moudrosti v jednom dostupném a nadčasovém balíčku. Jeho koncepce vychází z jedné zásadní myšlenky: Vynikající marketéři nevyužívají spotřebitele k řešení problémů svých vlastních společností, ale využívají marketing k řešení problémů druhých lidí. Nevyvolávají pouhý rozruch – zlepšují svět.  Základem skutečně účinného marketingu je velkorysost, empatie a emocionální práce. Naučte se definovat nejmenší životaschopný trh. V rámci svého trhu pak získejte důvěru zákazníků. Naslouchejte jejich životním příběhům, abyste je pochopili a pomohli jim najít to, co hledají. A především dejte lidem nástroje, které jim k dosažení jejich cílů pomohou.   Je čas přestat lhát, zahlcovat lidi spamem a stydět se za práci, kterou děláte. Je čas přestat utrácet peníze za ukradenou pozornost, dlouhodobě se to nevyplatí. Je čas přestat si plést analýzy sociálních médií se skutečnými zákazníky. Je čas být vidět. K tomu se nejprve potřebujete naučit, jak se máte dívat. 


...cepce vychází z jedné zásadní myšlenky: Vynikající marketéři nevyužívají spotřebitele k řešení problémů svých vlastních společností, ale využívají marketing k řešení problémů spotřebitelů ... REVIEW Archives - MARKETING SCIENCE & INSPIRATIONS ... . Nevyvolávají pouhý rozruch - zlepšují svět! (zcela nový přístup k marketingu, prodeji a reklamě) Tohle je marketing! Autor: Godin, Seth Nakladatel: Grada EAN: 9788027125678 ISBN: 978-80-271-2567-8 Originál: This is Marketing! Překlad: Křápková, Eva Popis: 1× kniha, brožovaná, 208 stran, česky Rozměry: 16,7 × 23 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání) Zcela nový přístup k marketingu, prodeji a reklamě Seth Godin Nakladatel: Grada 2019 Je čas přestat utrácet peníze za ukradenou pozornost, dlouhodobě se to nevyplatí. Je čas přestat si plést anal ... Tohle je marketing! -- Zcela nový přístup k marketingu ... ... . vydání) Zcela nový přístup k marketingu, prodeji a reklamě Seth Godin Nakladatel: Grada 2019 Je čas přestat utrácet peníze za ukradenou pozornost, dlouhodobě se to nevyplatí. Je čas přestat si plést analýzy sociálních médií se skutečnými zákazníky. Je ča...SOUVISEJÍCÍ KNIHY