Na divoké jízdě s Janis Joplin: Párkrát jsem měla trochu problémy

Na divoké jízdě s Janis Joplin: Párkrát jsem měla trochu problémy - Peggy Casertová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Peggy Casertová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na divoké jízdě s Janis Joplin: Párkrát jsem měla trochu problémy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na divoké jízdě s Janis Joplin: Párkrát jsem měla trochu problémy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peggy Casertová,. Číst Na divoké jízdě s Janis Joplin: Párkrát jsem měla trochu problémy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Peggy Casertová byla zakladatelkou slavného butiku Mnasidika na ulici Haight-Ashbury v San Francisku a milenkou a přítelkyní Janis Joplin. Po jejím boku stála například ve Woodstocku a v této knize vypráví její příběh z nejtěsnější možné blízkosti. V jejím obchodě se potkávali muzikanti z Grateful Dead a Big Brother and Holding Company, visely v něm plakáty Wesa Wilsona a Bill Graham prodával vstupenky na koncerty. Říká se o ní, že inspirovala firmu Levi´s k výrobě džín do zvonu, pomohla zpopularizovat termín "hippies" a byla jediným nehudebníkem, kterého na festival Woodstock dopravil vrtulník. Její život je příběhem celé generace. Její kniha přináší svědectví o světě psychedelického míru, lásky, LSD, závislosti na heroinu, vězení a zoufalství. Po smrti Janis Joplin byla nenáviděná a považovaná za zrádkyni. Po mnoha letech, když se dostala ze závislostí, se vrátila domů, aby se starala o matku s demencí.


...é jízdě s Janis Joplin: Párkrát jsem měla trochu problémy Peggy Casertová, Maggie Falconová Nakladatel: Volvox Globator 2019 Kniha: Na divoké jízdě s Janis Joplin -- Párkrát jsem měla trochu problémy - Peggy Casertová; Maggie Falconová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Novinky knižního fondu KKFB - naučná literatura - březen 2020 ... . Na divoké jízdě s Janis Joplin: Párkrát jsem měla trochu problémy Peggy Casertová, Maggie Falconová Kniha: Na divoké jízdě s Janis Joplin (Peggy Casert a Maggie Falcon). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Podobné jednotky. Na cestě s Janis Joplin / Autor: Cooke, John Byrne, 1940- Vydané: (2016) Hana Podolská : legenda české módy / Autor: Uchalová, Eva, 1944- Vydané: (201 ... Na divoké jízdě s Janis Joplin - Peggy Casert, Maggie ... ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Podobné jednotky. Na cestě s Janis Joplin / Autor: Cooke, John Byrne, 1940- Vydané: (2016) Hana Podolská : legenda české módy / Autor: Uchalová, Eva, 1944- Vydané: (201...SOUVISEJÍCÍ KNIHY