Žena filmového kritika

Žena filmového kritika - Žena filmového kritika | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Žena filmového kritika
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žena filmového kritika.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žena filmového kritika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Žena filmového kritika. Číst Žena filmového kritika Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knižně vydané blogové příspěvky Ženy filmového kritika, jejichž autorka za ně byla nominovaná na prestižní literární cenu Magnesia Litera (a přesto si přeje zůstat v anonymitě), jsou vtipným, ironickým i nekompromisně sebeironickým – a nezdráháme se říct až allenovským – nahlédnutím do rodinného soužití ženy a muže, což většina lidí nad 30 let nejspíš důvěrně zná. Co ovšem už nezná, jsou specifika soužití ženy se zvláštním druhem muže: filmovým kritikem. Texty svými ilustracemi doprovodila umělkyně vystupující pod pseudonymem Toy_Box, pozoruhodná autorka komiksů, výtvarnice a malířka.


...ilmového kritika. 4.8K likes. Umím upéct chleba a podojit kozu ... Žena filmového kritika : Žena filmového kritika ... . Vdala jsem se za filmového kritika, což je, zdá se, v Praze úplně normální povolání. Žena filmového kritika Autor: Žena filmového kritika Nakladatel: Listen EAN: 9788076179257 ISBN: 978-80-7617-925-7 Ilustrace: Toy_Box Popis: 1× kniha, vázaná, 112 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Žena filmového kritika. 4.8K likes. Umím upéct chleba a podojit kozu. Vdala jsem se z ... Žena filmového kritika (2019) | Panáček v říši mluveného slova ... . 4.8K likes. Umím upéct chleba a podojit kozu. Vdala jsem se za filmového kritika, což je, zdá se, v Praze úplně normální povolání. Umí upéct chleba a podojit kozu. Částečně autobiografická hrdinka blogu (přeje si zachovat anonymitu) si vzala pražského filmového kritika a teď píše na Facebook o tom, kam až to česká venkovská žena může dotáhnout, když se takzvaně „dobře" vdá. S důstojností, humorem a grácií zvládá život ženy se třemi dětmi a absentujícím manž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY