Méně mít, více žít: Najděte si vlastní cestu k minimalismu

Méně mít, více žít: Najděte si vlastní cestu k minimalismu - Klára Haunerová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Klára Haunerová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Méně mít, více žít: Najděte si vlastní cestu k minimalismu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Méně mít, více žít: Najděte si vlastní cestu k minimalismu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Haunerová. Číst Méně mít, více žít: Najděte si vlastní cestu k minimalismu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je odrazem dnešní doby, kdy pod nánosem věcí zapomínáme na to, co nás činí šťastnými. Přináší poznatky o tom, že redukcí věcí kolem nás a srovnáním priorit můžeme získat život, o kterém sníme. Je rozdělena do dvou hlavních částí. Ta první – Méně mít – se věnuje tématu materiálního vlastnictví ve všech ohledech. Možná si po přečtení i vy uvědomíte, že toužíte změnit přístup k věcem, které si kupujete. Druhá část – Více žít  – hledá odpovědi na otázky, proč ve světě, kde máme všechno, nemůžeme najít štěstí, harmonii a klid. Celá kniha je doplněna inspirativními příběhy lidí, které autorka oslovila na základě silného příběhu a proměny, kterou si prošli.


...í - Méně mít - se věnuje tématu materiálního vlastnictví ve všech ohledech ... 12 knih, které vás spolehlivě vtáhnou do minimalismu ... ... . Možná si po přečtení i vy uvědomíte, že toužíte změnit přístup k věcem, které si kupujete. Druhá část - Více žít - hledá odpovědi na otázky, proč ve světě, kde máme všechno, nemůžeme najít štěstí, harmonii a ... Ta první - Méně mít - se věnuje tématu materiálního vlastnictví ve všech ohledech. Možná si po přečtení i vy uvědomíte, že toužíte změnit přístup k věc ... Méně mít, více žít: Najděte si vlastní cestu k minimalismu ... ... . Možná si po přečtení i vy uvědomíte, že toužíte změnit přístup k věcem, které si kupujete. Druhá část - Více žít - hledá odpovědi na otázky, proč ve světě, kde máme všechno, nemůžeme najít štěstí, harmonii a klid. Méně mít, více žít - Najděte si vlastní cestu k minimalismu 2019; Fashion management 2019...SOUVISEJÍCÍ KNIHY