Za války, 1916: Země mých snů

Za války, 1916: Země mých snů - Cynthia Harrod-Eagles | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Cynthia Harrod-Eagles
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Za války, 1916: Země mých snů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Za války, 1916: Země mých snů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cynthia Harrod-Eagles. Číst Za války, 1916: Země mých snů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třetí volné pokračování epické rodinné ságy sleduje další osudy rodiny Hunterových. Píše se rok 1916 a je čím dál jasnější, že konec války, která měla původně trvat jen pár měsíců, je v nedohlednu. Beatrice Hunterová nečekaně potkává svou dávnou lásku a její manželství s Edwardem je téměř v troskách. Jejich krásná dcera Diana, které padl snoubenec, se jen těžce vzpamatovává ze své ztráty a nečekaně se sbližuje s lady Wroughtonovou, v jejímž domě se seznámí s jejím druhým synem. Sadie pokračuje ve své vysněné práci a pomáhá s výcvikem koní pro armádu. Dělá jí však starosti starší bratr David, jehož zasnoubení s lehkomyslnou naivní Sophií všechny v rodině překvapilo a který se po zranění na frontě změnil v uzavřeného odtažitého muže. Do války se chystá i mladší z bratrů Bobby. Přitahuje ho létání a plný mladické touhy po slávě a dobrodružství se vydává do Francie, kde se s nastupujícím podzimem schyluje k bitvě na Sommě… V knize je mistrně vylíčeno prostředí staré Anglie, v níž ještě přežívá viktoriánský duch: bohaté domy, ve kterých se o pohodlí panstva stará početné služebnictvo, jak to známe z populárního seriálu Panství Downton. Ale postupně se život začíná pod vlivem války měnit, a i když to u konzervativců budí pohoršení, změny nelze zastavit.


...hy.cz > Knihy > Beletrie > Země mých snů ... Za války, 1916: Země mých snů levně, cena 340 Kč ... ... . Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Země mých snů. Za války, 1916. HARROD-EAGLES Cynthia. Info: Brána, 2019 (1.) - váz., 336 str. Z angl. přel. M. Macháčková ... Za války, 1916: Země mých snů 2019; Zakladatelka rodu 1998; Anna 2004; Za války, 1914: Sbohem, Piccadilly 2016; Dvorní dáma 1998; Já, Viktorie 1998; všech 47 knih autora. Kniha Za války, 1916: Země mých snů j ... Za války: Za války, 1916: Země mých snů - bazar | Databáze ... ... . Kniha Za války, 1916: Země mých snů je v Za války, 1916: Země mých snů - Harrod-Eagles, Cynthia ; V románu silně rezonuje atmosféra staré Anglie s duchem viktoriánské doby a s pozůstatkem honosných panských sídel s početným služebnictvem. Ovšem téměř hmatatelně už je také ... > Beletrie > Romány a povídky > Historické ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY