Kryptografie okolo nás

Kryptografie okolo nás - Karel Burda | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Burda
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kryptografie okolo nás.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kryptografie okolo nás ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Burda. Číst Kryptografie okolo nás Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha popisuje využití kryptografie v běžném životě. Nejprve jsou v knize vysvětleny vlastnosti vybraných kryptografických funkcí, jako je šifrování, hešování a podobně. S pomocí těchto obecných funkcí jsou poté popsány přenosové protokoly PGP, TLS, WPA, IPsec, SSH, Tor, DNSsec, IKE a MACsec, autentizační protokoly DAA, EAP, Kerberos a OpenID Connect, autorizační protokol OAuth, přístupový protokol RADIUS a nakonec platební protokoly 3D Secure a Bitcoin. Navíc jsou v knize popsány i systémy elektronické kontroly vstupu, elektronické bankovnictví a protokoly platebních karet.


...rafie okolo nás. Předmluva vydavatele — Předmluva vydavatele 7 Předmluva vydavatele Vážení čtenáři, tím, jak se náš běžný život čím dál více přesouvá do online světa internetu, nabývá kryptografie na důležitosti ... Kryptografie okolo nás - Burda Karel - knihkupectví ... ... . Do elektronického světa je nutné promítnout řešení problémů v reálném světě již Kryptografie okolo nás (2019) IPv6 - čtvrté vydání (2019) Porty, bajty, osmibity (2019) CyberSecurity (2019) Perl pro zelenáče (2018) Jak na Internet - Bezpečně (2018) On-line zoo (2018) Hradla, volty, jednočipy (2017) Průvodce labyrintem algoritmů (2017) CyberCrime (2016) Výkonnost open source aplikací (2016) Jak na Internet (2015) „KRYPTOGRAFIE OKOLO NÁS", KAREL BURDA. KAREL BURDA KRYPTOGRAFIE. Hodnotenia a recenzie. 0 0 from 0 ra ... "KRYPTOGRAFIE OKOLO NÁS", KAREL BURDA - eKnizky.sk ... . KAREL BURDA KRYPTOGRAFIE. Hodnotenia a recenzie. 0 0 from 0 ra...SOUVISEJÍCÍ KNIHY