Andělský herbář: Kouzelné rostliny

Andělský herbář: Kouzelné rostliny - Iva Hoňková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Iva Hoňková
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Andělský herbář: Kouzelné rostliny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Andělský herbář: Kouzelné rostliny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Hoňková. Číst Andělský herbář: Kouzelné rostliny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na úspěch dvou herbářů navazuje autorka třetím herbářem. Třetí herbář však má jinou podobu a je zasazen do světa Andělských pohádek. V této knize se tedy opět vracíme do starého mlýna. Na čtenáře čeká mnoho pohádkových příběhů andělky Lucinky, čertíka Toníka a jejich přátel.Tito nerozluční kamarádi čtenáře seznámí s více než dvaceti rostlinkami, které lzeběžně v průběhu celého roku nalézt na loukách, v parcích a zahrádkách. Obsahově je kniha, na rozdíl od původních herbářů, zaměřena hlavně na staré tradice, zvyky, obyčeje a pověsti. Malí i velcí se v ní mohou dočíst mnoho zajímavých informací o tom, jak za starých časů lidé zpracovávali různé byliny a k čemu všemu je používali. Opět se vracíme zpátky do doby, kdy hospodyně v dřevěných chaloupkách sušily lipové květy, malinové listy, vyráběly sirupy z jitrocele, dívky na loukách vily věnečky a trhaly svatojánské kvítí... Součástí herbáře jsou i pracovní listy, do kterých sie může lepit, malovat či jinak výtvarně ztvárnit jednotlivé kytičky, zapsat si u nich datum a místo jejich výskytu, popřípadě vlepit fotografii. S andělkou Lucinkou a čertíkem Toníkem se ale ještě neloučíme! Bude následovati druhý herbář, věnovaný stromům a keřům.


...ký herbář Kouzelné rostliny 222,-175,-Skladem > 10 ks ... Bylinky pro všechny - Bylinky pro všechny ... . Koupit. Andělský herbář Kouzelné rostliny Před třinácti lety jsem ve spolupráci s nakladatelstvím Agentura KRIGL, Praha vydala dva herbáře. Pro jejich úspěch jsem se rozhodla zpracovat téma herbářů znovu, jen v trošku jiné podobě, a zasadit je do světa ... Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Andělský herbář - Kouzelné rostliny. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevo ... Andělský herbář (Iva Hoňková) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Andělský herbář - Kouzelné rostliny. HOŇKOVÁ Iva. Info: Krigl, 2020 (1.) - váz., 104 str. EAN: 9788088104643 Andělský herbář Autor: Hoňková, Iva Nakladatel: Krigl EAN: 9788088104643 ISBN: 978-80-88104-64-3 Popis: 1...SOUVISEJÍCÍ KNIHY